Біжи, голий Бобе, біжи:

Біжи, голий Бобе, біжи:

«Гран-прі Великої Британії» заздалегідь розглядалося як протистояння двох команд — «Рено» і «Макларена». Причому лідер «королівських перегонів» Фернандо Алонсо напередодні попереджав, що траса Сильверстоуна найгірша для французьких болідів, хоча це й не завадило йому виграти кваліфікацію. Особливої окраси стотисячним трибунам додали плакати і футболки, які роздавали усім бажаючим, зі змістом: «Макларен» переміг», «Біжи, Бобе!». Вони стосувалися журналіста «Дейлі експрес» Боба Маккензі, який минулого року пообіцяв пробігти голим коло у Сильверстоуні (5141 метр), якщо «Макларен» виграє бодай один етап у 2004 році. «Стайня» Рона Денніса це зробила в Бельгії, тож тепер усі чекали від представника бульварного видання подвигу в стилі «ню». Маккензі дотримав слова і розігрів публіку, пробігши цю дистанцію за 35 хвилин. Своє тіло він розфарбував у кольори улюбленої команди, і та... ще раз перемогла!

Випробування вертикаллю

Випробування вертикаллю

Минулого уїк-енду на головному старті сезону для велогонщиків-професіоналів відбулося три етапи, після яких спортсмени нарешті мали вчора перший на «Великій петлі» вихідний. Сьома гонка фінішувала за кордоном Франції — у німецькому Карлсруе. Рівнинну дистанцію протяжнiстю 228,5 км першим подолав австралієць Роббі Маківен (це його вже друга перемога на «Турі»), випередивши конкурентів лише на останніх метрах. Пелетон у кількості 173 велосипедисти приїхав слідом, а кращим серед українців виявився Юрій Кривцов — 37-ме місце. Ярослав Попович — 57-й.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

11-метровий доказ зверхності

11-метровий доказ зверхності

Традиційний для більшості європейських країн трофей, який розігрують чемпіон і володар національного Кубка, у нас з'явився лише минулого року. Зрозуміло, що через і так обмежений антракт між сезонами великого ентузіазму в наших грандів Суперкубок України не викликає. Але нехай такі поєдинки за змістовністю приречені лише на статус «спарингу з призовими» — головне, щоб уболівальники були задоволені. Та все ж матч-«пролог» наступного сезону дає чимало інформації до роздумів не лише фанам, а й фахівцям, а також статистам. Останні, думаю, могли з невеликою часткою ризику робити в букмекерській конторі максимальну ставку на нічию і наступну серію пенальті. Принаймні саме за таким сценарієм «Динамо» і «Шахтар» змагалися в Суперкубку України не лише минулого року, а й двічі — у його союзному аналозi, Кубку сезону (1981 і 1986). Повний комплект футбольного дійства включно з лотереєю одержали глядачі і цього разу. При цьому в багатьох з'явилося відчуття, що нічия в основний час була передбачена десь там «нагорі». Але по пенальті на четвертий раз виграв нарешті «Шахтар».

Всі статті рубрики