З Януковичем? Ні, це не по дорозі

З Януковичем? Ні, це не по дорозі

Доки голова Партії регіонів Віктор Янукович «піариться» у столичних засобах масової інформації як потенційний лідер опозиції на парламентських виборах-2006, дедалі більше його однопартійців у регіонах висловлюють своє «фе» самій ідеї опозиційності партії, в яку вони мали щастя (чи таки необачність?) вступити в часи розвинутого «кучмізму». Йдеться, зрозуміло, не тільки і не стільки про тисячі рядових «партайгеноссе» колишнього кандидата у президенти, змушених «хитатися» разом із партійною лінією свого безпосереднього начальника чи роботодавця...

«Якщо Бакая знайшов Червоненко, чому його не можуть знайти росіяни?»

«Якщо Бакая знайшов Червоненко, чому його не можуть знайти росіяни?»

Колишній керівник Державного управління справами Ігор Бакай, якого шукає весь світ (вiн-бо перебуває у міжнародному розшуку), знайшовся. Ні, не так: просто вийшов на українську владу. Але не з'являвся з повинною та каяттями, а лише проявив ініціативу і зустрівся з міністром транспорту та зв'язку Євгеном Червоненком. Про це у Москві заявив сам міністр.

Бажаний гість

Бажаний гість

Колишній Прем'єр-міністр Віктор Янукович, певне, має талант ясновидця. Варто йому було кілька тижнів тому припустити, що він може з'явитися ще в якійсь карній справі («Була б, як кажуть, людина, а завжди можна знайти причину»), аж тут Міністерство внутрішніх справ знову викликало головного опозиціонера на допит. Як відомо, раніше Янукович спілкувався з правоохоронцями стосовно виділення коштів українським олімпійцям з резервного фонду держбюджету та у справі Колесникова і фонду «Золотий скіф».

Борис Тарасюк і дев’ять його телефонів

Борис Тарасюк і дев’ять його телефонів

Саме із «зарплатного звіту» почався вчорашній «день відкритих дверей» у Міністерстві закордонних справ України. Приймаючи журналістів у велетенській залі засідань, обладнаній ще в часи Щербицького, в якій найкраще — це вид iз вікон на Дніпро і кручі, міністр Борис Тарасюк повідомив: найменший посадовий оклад співробітника МЗС — 243 гривні, найбільший — 709. Це — «щоб ви не думали, що дипломати жирують і шикують». Звісно, убогий гаманець доповнюють доплати за ранг, знання мов, відрядження, але все одно, каже Тарасюк, співробітники зовнішньополітичного відомства — візитки держави — отримують менше, ніж чиновники, приміром, Мінфіну та Мін'юсту. Нелогічна і несправедлива в уряді система оплати праці, резюмує міністр. На не вельми етичне питання, скільки ж він сумарно отримує на місяць, Борис Іванович відповів лише, що суттєво втратив у грошах, коли пішов iз Верховної Ради у міністри. Зате ж у статусі набув.

Всі статті рубрики