Фоззі для тифозі:

17.10.2003
Фоззі для тифозі:

Фоззi власною персоною. (iз сайту «ТНМК» www.tnmk.com.)

      Ну нарешті, дочекалися! І на нашу вулицю прийшло свято — черговий лист у нашу рубрику прийшов не з проханням написати про якусь супер-пупер зірку, заокеансько-зарубіжну, а про реального нашого хлопця Фоззі з «ТНМК». За таку приємність, яку нам подарувала Юля Кухарук з Рівненщини, спеціально для неї, а також для всіх інших прихильників (сподіваюся, Юля не дряпічка) українського хіп-хопу — ексклюзивчик від Фоззі у бліц-інтерв'ю для «УМ».

      Ляля Фа: — Ваші фани переймаються, чому «ТНМК» не гастролює по Україні? Зокрема, не відвідує Галичину. Чи є у вас якісь гастрольні плани і коли ви ощасливите своєю присутністю Західну Україну?

      Фоззі: — ТНМК постійно гастролює по Україні. Просто з об'єктивних причин на один концерт на заході припадає 10 на сході та в центрі.

      Ляля Фа: — Де можна купити ваш документальний фільм «ШоПопалоШоу»*? І яка його рекомендована ціна?

      Фоззі: — Це питання не до мене. Відсутня практика випуску українського музичного відео. Переговори тривають, ми сподіваємось на те, що фільм вийде на касетах до кінця року.

      Ляля Фа: — Які останні новини від «ТНМК»? Якими проектами займаєтеся?

      Фоззі: — Новин багато. Заходь на tnmk.com, там усе написано. Закінчуємо працювати над новим альбомом, який буде мати назву «Пожежі міста Вавилон», готуємось до зйомок нових кліпів. Знялися в новому серіалі «1+1», на базі якого вийде кліп на пісню «Вода».

      Ляля Фа: — У чому дефілювала по подіуму Кучеряшка Фо, працюючи моделлю для L'Officiel? І як їй сподобався модельний хліб?

      Фоззі: — В якихось модних лахах. Не сподобалося. Це не моє.

      Ляля Фа: — Як ти почуваєшся у ролі ведучого ранкового шоу? (Нещодавно Сашко став ведучим ранкового шоу «Підйом» на «Новому каналі»). Наскільки важко раненько вставати і забавляти людей ні світ ні зоря? Може, маєш які секрети для гарного ранкового настрою і свіжого фейсу?

      Фоззі: — Я й раніше працював на телебаченні. Вставати звик швидко, але дуже важко потім, коли треба вдень щось робити, а спати дуже хочеться. Я працюю три дні на тиждень — у вівторок, середу та четвер. Ніяких рецептів бадьорості не маю — емоції натуральні.

      Ляля Фа: — Коли чекати на вихід твого альбому «Метаморфоззі»?

      Фоззі: — Важке питання. Це залежить від студїї, яка наразі зводить альбом, та від бажання рекордингів його випускати. Життя показує, що всі плани постійно ламаються. Хотілося б дописати його до грудня, а там побачимо. Коли з'явиться — почуєш.

      Ляля Фа: — Як фанам увійти з вами у зв'язок? Мається на увазі офіційне фанівське «мило», поштова адреса, безкоштовна інформаційна лінія чи невіртуальний фан-клуб, де ви з'являєтеся.

      Фоззі: — Фан-клуби своє вже віджили. Для спілкування є сайт, який ми зараз переробляємо. Новий поширений форум й має стати базою для спілкування.


Дещо про Фоззi

(гурт «Танок на майдані Конго»):

Ім'я — Сидоренко Олександр Аркадiйович.

Місце і дата народження — Харкiв, 06.04.1973.

Ніки — Фоззі, відкликається також на Фоззбіндернеберібабай, УтібозіФоззібой тощо.

Темперамент — буйний.

Зріст — 175 см.

Вага — в'ялотекуча.

Статус — ведмідь-істеричка.

Спеціалізація — виготовлення текстів та істерична начитка.

Знак зодіаку — Овен в рік Бика.

Хобі — з 6 рокiв заняття спортом, 2 роки дзюдо, решту часу — футбол.


      *Публічний перегляд документальної стрічки «ШоПопалоШоу» відбувся у березні цього року в столичній книгарні-кав'ярні «Бабуїн». Фільм розповідає про історію створення групи «ТНМК» та про її творчий шлях, починаючи від перших музичних спроб. До стрічки увійшли архівні відеоматеріали телекомпанії «Приват-ТБ», зйомки з концертів та фестивалів, записи з приватних колекцій та спогади людей, що якимось чином причетні до групи. Ідея створення фільму належить Олександру Сидоренку (Фоззі).

      **У 13-му номері журналу «L'Officiel-Україна» представлено проект «Зірки українського хіп-хопу». Під час зйомки учасники цього параду вигадали собі нові погонялова відповідно до образів, що розробили стилісти журналу. Фагот став «Прямишкою Фа», Фоззі — «Кучеряшкою Фо», Сашко Положинський — «Косичка По», а Мурік — «Ірокезишкою Му».

      Мiсце проживання — дитинство провів у Євпаторiї, де i розпочав трудову дiяльнiсть: прибиральник на пляжi, санiтар; рятувальник; страховий агент; технiк; лаборант; вантажник; секретар; менеджер з реклами; кiномеханiк; круп'є; барига; журналiст газети; редактор; DJ; ведучий радiопрограм; режисер радiопрограм; телеведучий; керiвник вiддiлу ВiА БК Харкiвського тракторного заводу та таке iнше.

      Освіта — середня спортивна (закінчив спортивну школу № 6 у Харкові), 3 роки навчання у Харкiвському iнституті радiоелектронiки (звідки пiшов за бiйку з викладачем), 3 роки на факультетi журналiстики Гуманiтарної академiї (недовчився внаслідок розпаду оної). Тепер студіюється в Київському мiжнародному унiверситетi.

      Професійний ріст — З 1989 року очолював групу «Новые дома» . У 1994 року, побившись об заклад iз сусiдами про те, що стане «телезiркою», пiшов на «Приват ТБ», де певний час вiв рубрику «Рок-патрон» у «Реп-Обоймi». Далi «забурився» в хiп-хоп, де i збирається залишатись до остаточної перемоги.

      Особливі відмітки — у нетверезому стані реагує винятково на брюнеток. Люто ненавидить усе, що пов'язано з офiцiйним шоу-бiзнесом і завжди готовий «скрутить поганку посредством злобного высмеивания эстрадных петухов и содержанок!». Кінець цитати.

(Дані взято з офіційного сайту «ТНМК» — www.tnmk.com).

  • Знайти «скриньку», де захована ваша пісня

    Усе життя я соромилась співати. І на те були всі підстави: відчувала, що неправильно відтворюю мелодію, голос здавався якимсь «глухим», нецікавим. Але парадокс у тому, що з дитинства саме спів надзвичайно вабив мене: весь вільний час я слухала музику. Можливо, та любов передалася від тата. Він самостійно вивчився грі на декількох народних інструментах, завжди натхненно співав у колі друзів. >>

  • Гімн як літургія, марш і романтика

    Ось уже півтора місяця найпопулярнішим музичним хітом в Україні є Державний Гімн. Ще ніколи не звучав він так часто і так масово. Його виконанням були позначені трагічні передранкові години 30 листопада та драматична ніч 11 грудня. Він палко лунав із вуст кожного, хто приходив на Майдан. З ним зустрічали Новий рік півмільйона українців. >>

  • Паливо революції

    Раніше, ще до середини грудня, на Майдані раніше суворо дотримувалися традиції щогодини співати «Ще не вмерла». Чоловіки знімали шапки і разом із жінками прикладали руки до серця, виконуючи Гімн України. Новий закон Майдану всім настільки сподобався, що заради виконання Гімну переривалася будь–яка робота, розмова, дискусія. >>

  • Ведмідь на вухо наступив, та співати будеш

    У Японії, коли дитина йде до школи, вона знає 300 народних пісень. В Україні навіть не кожен студент може підтримати своїм голосом співочу компанію. У школах на «народознавство», де б мали вчити звичаї та обрядові пісні, виділяється одна година на тиждень, і то не всі вчителі ставлять перед собою мету розспівати молоде покоління. >>

  • Вояки з гітарами

    Для тих, хто не сприймає фольклор у чистому вигляді, музиканти подають етномузику у сучасних обробках. Буває, слухаєш якусь рок–ватагу з роззявленим ротом від захоплення, і навіть не підозрюєш, що цю пісню музиканти привезли з експедиції з Полтавщини чи Карпат. >>

  • «Вопіющі» 26 років

    Здається, лише ці корифеї українського рок–панку знають, що таке справжні «танці». У далекому 1987 році квартет молодих зухвалих хлопців уперше вийшов на фестивальну сцену Київського року–клубу і зіграв так, неначе знав, що на наступну чверть століття місце легенд українського року вже їм забезпечено. >>