Плани монарха: королівський палац зробив заяву про стан здоров’я Карла ІІІ

01.05.2024
Плани монарха: королівський палац зробив заяву про стан здоров’я Карла ІІІ

Король Карл III частково повернеться до своїх обов’язків. (Фото з сайту focus.ua.)

Букінгемський палац практично ніколи не звертає увагу на чутки про членів королівської сім’ї.
 
Однак цього разу було вирішено відреагувати на інформацію, що поширилася в мережі.
 
За інформацією інсайдера, стан здоров’я Карла нібито так стрімко погіршується, що вже розпочато завчасну підготовку до неминучого похорону монарха.
 
У відповідь на це повідомлення було опубліковано офіційну заяву від Букінгемського палацу. Її опубліковало, зокрема, видання The Sun.
 
У заяві йдеться, що лікарі «достатньо задоволені результатами лікування». І хоча його курс хіміотерапії все ще не закінчено і монарх продовжуватиме лікування, наразі стан здоров’я Карла дозволяє йому частково повернутися до виконання своїх королівських обов’язків.
 
Адже останні 11 тижнів — після того, як на початку лютого було оголошено, що в короля виявили рак, він був змушений усунутись від своєї звичайної роботи, пов’язаної з офіційними публічними появами.
 
Більшість цього часу Карл, як стверджують представники палацу, продовжував виконувати свої обов’язки дистанційно, займаючись документами та щотижня зустрічаючись із прем’єр-міністром. Тепер лікарі дозволили королю провести «низку заходів».
 
Першим із таких заходів стане його спільне з дружиною Каміллою відвідування одного з лондонських шпиталів, що спеціалізується на лікуванні онкології.
 
Причому він з’явиться не як пацієнт, як це було останнім часом, а як офіційний гість. Карл поговорить там із пацієнтами та співробітниками про їхні проблеми.
 
Цей візит монарха відбудеться вже днями, точніше 30 квітня. А в червні, як було оголошено, король і його дружина прийматимуть у палаці імператора Японії, що має прибути зі своєю дружиною до Британії з офіційним візитом.
 
Зауважимо, що влітку королівська сім’я зазвичай бере участь у великій кількості таких заходів, як королівські стрибки в Аскоті, великі прийоми в саду Букінгемського палацу і, звичайно, великий військовий парад на честь офіційного дня народження монарха — Trooping the Colour. Однак поки що незрозуміло, чи з’явиться Карл хоча б на одному з них.
 
У заяві йдеться про те, що це «можливо, але не гарантовано». Лікарі стежитимуть за станом монарха й ухвалюватимуть відповідні рішення, оскільки медики «не хочуть ризикувати здоров’ям короля».
 
Хоча той і намагається триматися бадьоро, почувається він погано. При цьому лікарі налаштовані вже не так оптимістично, як на початку, коли вони тільки виявили в Карла рак і почали лікування.
Звичайно, всі продовжують сподіватися на краще, проте все може статися. 
 
Марія НЕВЗГЛЯД