На Курщині поранено генерала КНДР
Після нещодавнього українського удару по Курщині високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення. >>
Момент затримання. (Фото Полтавської обласної прокуратури.)
Четверо мешканців Кременчука, представляючись менеджерами столичного товариства, налагодили шахрайську схему продажу неіснуючих автомобілів.
Таким чином незаконно виманили у потерпілих майже 500 тисяч гривень. На вудочку зловмисників потрапили 13 громадян, серед яких були військовослужбовці ЗСУ й волонтери.
Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, злочинна група діяла протягом березня-листопада 2022 року. Вона спеціалізувалася на продажах віртуальних автівок.
Шахраї брали в інтернеті фото іномарок і на сайті продажів оголошували про їх реалізацію за заниженими цінами. Покупцям зловмисники представлялися менеджерами столичного товариства.
А щоб гарантовано отримати кошти, вони пропонували потенційним покупцям сплатити аванс на вказаний банківський рахунок, аби забронювати машину за собою і не втратити вигідної пропозиції.
Насправді, розповіли в Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області, «менеджери» жили в Кременчуці й мали вік від 20 до 25 років.
Організатором банди був раніше засуджений за майнові злочини 24-річний чоловік. З метою конспірації молодики «працювали» у Кременчуці та Києві, часто змінюючи орендовані помешкання.
А після кожного отримання авансу вони обов’язково змінювали й номери телефонів.
Той самий револьвер, якого керівник угруповання
намагався позбутися.
— Під час обшуків за місцями реєстрації підозрюваних у Кременчуці правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, велику кількість сім-карток різних операторів, мікрофони, флеш-накопичувачі, банківські картки, чорнові записи, вогнепальну зброю та інші речові докази. А під час обшуку в одній із київських квартир, де був затриманий організатор шахрайської групи, той викинув із балкона револьвер, споряджений патронами, які, за висновком експерта, є вогнепальною зброєю, та бойовими припасами. Наразі всім затриманим повідомлено про підозру в шахрайстві, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб шляхом незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки. Окрім цього, організатору групи інкримінують легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та придбання, зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу, — повідомив начальник відділу Полтавської обласної прокуратури Андрій Литвин.
Октябрський районний суд Полтави обрав підозрюваним запобіжні заходи — тримання під вартою з альтернативою внесення застави.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Правоохоронці не виключають, що у затриманих були помічники.
Слідчі дії здійснює Головне управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, оперативний супровід — Полтавське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.
Після нещодавнього українського удару по Курщині високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення. >>
Пам’ятник легендарному військовому Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу відкрили в Києві сьогодні, 21 листопада – він встановлений у центрі міста на Аскольдовій могилі, де й похований Герой України. >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>
У Херсонській області під час вибуху саморобного дрона, 19 листопада, загинув 24-річний грузинський доброволець Леван Лохішвілі. >>
У Збройних силах України створено першу школу підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. >>
Раніше затриманого Василя Веремейчика — колишнього бійця полку Кастуся Калиновського, який воював на боці України – Вʼєтнам видав Білорусі. >>