Оператори полку «Рейд» знищили унікальну станцію радіорозвідки «Артикул-С»
Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
Генерувати електроенергію свідомо закликає Управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах ГУ ДСНС України у м. Києві.
І нагадує про правила пожежної безпеки, щоб генератор не наробив біди.
Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі. Під час роботи він виділяє чадний газ, який є небезпечним для життя і взагалі не має потрапляти до приміщення.
Встановлюйте генератор так, щоби відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) була не менше за 6 метрів. Це важливо, тому що під час роботи він сильно нагрівається й предмети поблизу можуть спалахнути.
Заправляйте генератор на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі (знову-таки через ризик пожежі).
Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
33 громади Полтавщини протягом грудня—січня отримали дизельні генератори потужністю 30 кіловат. >>
Внаслідок російських нічно-ранкових ударів 20 січня кілька українських електричних підстанцій, які мають ключове значення для забезпечення ядерної безпеки, пошкоджені; Чорнобильська АЕС – повністю втратила зовнішнє електропостачання. >>
Внаслідок подвійної російської атаки 20 січня в Києві без опалення перебувають 5635 багатоповерхівок. >>
Командування Повітряних сил ЗСУ доповіло разом із Міністерством оборони про те, що трансформуватимуть систему протидії «шахедам» на тлі складної ситуації в енергетичному секторі. >>