Командир «Вільної Грузії» Бадрі Кварацхелія загинув у бою на Курщині
Під час бойових дій у Курській області загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. >>
Нагородження переможців ювілейного десятого конкурсу «Я — журналіст!», 2019 рік. (Фото Ліни ЯРІШ.)
Прийом робіт на ХІІІ всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!» триває з першого дня зими.
Цільова аудиторія творчого змагання — учні 8-11-х класів загальноосвітніх шкіл, а також тих, хто вчиться в профтехучилищах та коледжах.
Ключовим словом цьогорічного конкурсу організатори визначили «незламність».
Організатор конкурсу — секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв.
Співорганізатори — видавничий дім «ОГО», департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національний університет «Острозька академія».
Цьогорічний конкурс проходить за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації (начальник Віталій Коваль).
Як зазначається у положенні про конкурс, повне формулювання конкурсної теми звучить так: «Розповідаю світові про незламність українців».
Учасники можуть розкривати цю тему, розповідаючи про незламність захисників України на фронті, а можуть висвітлити її на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу.
Робота може бути підготовлена в будь-якому жанрі, який обере учасник — твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж тощо. На конкурс прийматимуть статті, фото та відео. Участь безкоштовна.
Роботи прийматимуть до 1 березня 2023 року. Оголосити підсумки й нагородити переможців планують у квітні.
Конкурс «Я — журналіст!» проводиться з 2009 року. Народився він у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським. Відтоді нагородження переможців відбувається у Національній спілці журналістів України.
Щороку конкурс «Я — журналіст!» збирає 500-800 учасників з усіх областей нашої держави. Традиційно найбільше конкурсантів — зі східних і південних регіонів України.
Про призовий фонд дбає його організатор, залучаючи, за можливості, меценатів. Роботи переможців і учасників публікують на сайті «Я — журналіст!» за посиланням ij.ogo.ua.
До творчої роботи (незалежно від номінації) кожен учасник конкурсу обов’язково додає (окремим файлом) есе довільної форми обсягом до однієї друкованої сторінки формату А 4 на тему «Моя історія».
В есе конкурсант має презентувати себе перед журі та майбутніми читачами і глядачами конкурсних робіт.
Зокрема, учень може поділитися своїми планами на майбутнє в Україні після перемоги, розповісти про цілі, які ставить перед собою, про життєві труднощі, які він подолав/долає, про свої захоплення, рідних, свій навчальний заклад, населений пункт.
У межах окресленого переліку можливих тем учасник самостійно обирає, на чому саме зосередити свою увагу в есе.
Окремих вимог щодо типу та розміру шрифтів, відступів, кількості друкованих символів у есе немає.
Усі детальні умови конкурсу «Я — журналіст!» можна прочитати за посиланням.
Під час бойових дій у Курській області загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. >>
На відео, як російські солдати розстріляли пʼятьох українських полонених захисників, відреагував Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. >>
Наземну атаку виключно з використанням безпілотних наземних транспортних засобів та дронів FPV вперше провели українські війська. >>
Книгу «Моя війна» — першу в трилогії опублікував колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний. >>
Україна повернула з росії тіла 503 полеглих українських оборонців. >>
У Донецькій області російські окупаційні війська утворили так званий "Успенівський мішок", вийти з якого змогли не всі українські військовослужбовці. >>