Кемерон Діас. Що змусило актрису в зеніті слави залишити світ кіно
Кемерон Діас, будучи однією з найвідоміших зірок Голлівуду, 2014 року добровільно пішла у відставку. >>
Гурт «Без Обмежень».
Від перших тижнів повномасштабної війни український гурт «Без Обмежень» включився на допомогу Батьківщині, яка воює.
За ці вісім місяців хлопці дали десятки концертів в Україні та за кордоном. На карті їхньої концертної діяльності — практично всі великі міста Європи та України.
А ще — військові полігони і шпиталі, зруйнований Ірпінь, столичне метро та інші, часто зовсім несподівані, концертні майданчики.
Нині вже є чітке розуміння, що робити, як і чим ти можеш допомогти своїй країні. Але так було не одразу.
«Перші кілька днів було несприйняття реальності. Я відволікаюсь на щось, спілкуюся з кимось, а потім згадую, що нас третій день обстрілюють. Психіка важко перебудовувалася та не хотіла сприймати цю дійсність, — зізнається фронтмен гурту Сергій Танчинець. — З творчої точки зору — я два тижні взагалі думати про музику не міг. Але за тиждень-два ми звиклися з цим станом речей. Підсвідомість прийняла нові обставини».
Музикант додає, що коли ти не воюєш у лавах ЗСУ, то маєш зробити все можливе, щоб їм допомогти.
«Я більш-менш відома людина, яка має можливість концентрувати довкола тих, хто може фінансово допомагати, — додає він. — Тому я та мій гурт займаємось публічно-активними справами, які акумулюють фінанси».
І роблять хлопці це дуже успішно. Восени вони перетнули океан, аби дати низку концертів в Північній Америці. З благодійним туром під назвою «Вільні люди» вони проїхалися містами США та Канади.
Гурт відвідав у цих країнах дев’ять великих міст: Філадельфію, Нью-Йорк, Детройт, Чикаго, Монреаль, Торонто, Маямі, Сан-Франциско, Ванкувер. Охочих послухати музику гурту і долучитись до збору коштів було багато.
Кожне місто зустрічало повними залами, де панувала справжня атмосфера єднання. Адже в цей важкий доленосний час всі українці прагнуть зробити внесок у нашу спільну перемогу над ворогом.
За результатами туру гурт зібрав 180 тисяч 590 доларів (або 8 мільйонів гривень). Усі ці кошти вже скеровано на купівлю пікапів, дронів та інших необхідних речей для потреб Збройних сил України.
«Важливість цих концертів не в тому, аби просто поконцертувати. Ці концерти покликані об‘єднати нашу з вами допомогу воюючій українській державі. І кожен, хто прийшов на концерт, зробив фізичний внесок у боротьбу з ворогом. Кожен квиток на наш концерт перетвориться на авто, теплик чи дрон. Дякуємо кожному, хто був з нами. Ми робимо велику справу для нашої держави та її свободи», — прокоментував Сергій Танчинець, фронтмен гурту «Без Обмежень».
«Без Обмежень» і надалі продовжує свій тур за кордоном, щоб збирати кошти для ЗСУ. Найближчим часом хлопці планують виступити в країнах Балтії, Польщі та Ізраїлі.
«Дякуємо, що ходите на концерти українських артистів (українських не за паспортом, а за змістом!). Разом із вами робимо велику справу!», — наголошують музиканти на сторінці гурту в фейсбуці.
Кемерон Діас, будучи однією з найвідоміших зірок Голлівуду, 2014 року добровільно пішла у відставку. >>
Крістіна Марія Агілера народилася 18 грудня 1980 року. >>
Виставковий проєкт «Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття» презентував Музей історії міста Києва. >>
Історію симпатичної дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої авантюри, пов’язаної з мистецтвом, розповідає стрічка «Коли ти вийдеш заміж?». >>
Різдвяні резиденції у своїх відділеннях по всій Україні відкрила Укрпошта та випустила марку «Лист Святому Миколаю». >>
Національний банк України, надихаючись легендами про героїчних воїнів Запорозької Січі – козаків-характерників, створив пам’ятні монети “Ні куля, ні шабля!”, що стануть оберегом для сучасних захисників України. >>