«Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття»: у столиці відкрилася унікальна виставка, фото
Виставковий проєкт «Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття» презентував Музей історії міста Києва. >>
Даша Трегубова. (Фото з відкритих джерел)
Телеведуча й акторка Даша Трегубова на Венеційському фестивалі отримала нагороду Women in cinema.
Про це вона повідомила у своєму інстаграмі, виклавши світлини з місця події.
«Присвячую нашому рідному кінематографу і своїм неймовірним колегам нагороду Women in cinema, яку я отримала на Венеційському фестивалі! — написала Даша. — Тільки уявіть, які це емоції, коли отримуєш у серпні лист від групи відомих італійських журналісток, які пишуть про кіно. І в ньому: «Нагородою ми хотіли б відзначити ваш безперечний талант і чутливість, яку ви привносили в кожну свою роль. Крім того, через вас ми хотіли б поширити нагороду на всіх українських жінок, які працюють у кіноіндустрії. Ви переживаєте момент великих труднощів, і ми хочемо сказати вам, що ми поруч з вами та всіма іншими акторками та режисерками. Ви є яскравим прикладом унікальної мужності та незалежності в міжнародному кінематографічному світі».
Трегубова додала, що в минулі роки цю нагороду отримували режисерка Ліліана Кавані («чиї фільми ми розбирали під час навчання») та акторка Людівін Саньє.
«І з таким натхненням хочеться рухатись далі й робити дійсно хороше кіно!» — написала Дарія.
Від початку війни акторка виїхала з України разом з донькою й досі перебуває за кордоном — у Польщі. Вона розповіла програмі «Зірковий шлях», що минулого року Поліна зіграла головну роль в українсько-польському фільмі.
Тож коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, знайомі запропонували Даші приїхати до Польщі. Третього вересня Поліні виповнилося 11 років. Вітаючи донечку, Трегубова написала в інстаграмі: «Хочу для тебе миру. Щоб ти жила вільною у вільній щасливій Україні, у рідному Києві».
Цим самим акторка дала зрозуміти, що своє майбутнє та своєї дитини пов’язує з Україною. А поки що займається волонтерськими проєктами в Польщі.
Також Трегубова не втрачає надії зняти фільм «Її звали Марта». Це мав бути детективний трилер, у центрі сюжету якого — історія молодого реставратора, що змушений повернутися в Україну через пандемію.
В перший день ізоляції у військовому шпиталі зникають його дружина і маленька дочка, натомість він зустрічає свого заклятого ворога. Герою доведеться пройти всі кола пекла, щоб дізнатися правду. Теглайн фільму: «Коли втрачаєш тих, кого любиш, спробуй спочатку знайти себе».
Зйомки стрічки мали розпочатися наприкінці березня. І це мав бути перший повнометражний режисерський дебют Даші, яка має диплом режисера.
«Наша велика крута команда готувалася до цього протягом двох років — сценарій, кастинги, локації (в тому числі у Словенії, бо копродукція), читки, костюми, грим..., — зазначає Трегубова. — Але я вірю в українське кіно. Як і мої продюсери, які зараз, незважаючи ні на що, шукають можливість цей проєкт реалізувати». Вона додала, що в українського кіно — великий потенціал і майбутнє. Тож «невдовзі наші фільми дивитимуться і знатимуть в усьому світі».
Виставковий проєкт «Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття» презентував Музей історії міста Києва. >>
Історію симпатичної дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої авантюри, пов’язаної з мистецтвом, розповідає стрічка «Коли ти вийдеш заміж?». >>
Різдвяні резиденції у своїх відділеннях по всій Україні відкрила Укрпошта та випустила марку «Лист Святому Миколаю». >>
Національний банк України, надихаючись легендами про героїчних воїнів Запорозької Січі – козаків-характерників, створив пам’ятні монети “Ні куля, ні шабля!”, що стануть оберегом для сучасних захисників України. >>
"Укрпошта" анонсувала відкриття по всій Україні Різдвяних резиденцій, де можна буде написати й надіслати листа Святому Миколаю, а також презентувала нову марку "Лист Святому Миколаю". >>
Денні ДеВіто народився 17 листопада 1944 року в місті Ньюптон штату Нью-Джерсі. >>