У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Безхатніх тварин, які опиняються у смертельній небезпеці в час теперішньої російсько-української війни, дуже багато — через розбиті російськими нападниками будинки та розбомблені значні ділянки багатьох міст і сіл.
Під час евакуації чимало власників змушені були залишати чотирилапих домашніх улюбленців. Не кидають їх напризволяще рятувальники ДСНС i волонтери.
Приміром, у Києві працює Команда порятунку тварин, або Kyiv Animal Rescue Group (KARG). Ця громадська організація була створена майже вiсiм років тому і вже врятувала життя понад 10 тисячам тварин. Порятунком тварин опікується і столичний «ЗооПатруль».
За три тижні волонтери цієї громадської організації врятували понад 200 тварин. А завдяки їхнім відеоінструкціям кияни самі визволили з вимушеної неволі в оселях більше 500 хвостатих.
Допомогою тваринам в Україні займаються й волонтери, які приїхали до нас із-за кордону. Серед таких небайдужих ентузіастів — Маркус Філлінґер з австралійської благодійної організації Alphadog Animalarmy, яка рятує домашніх і диких тварин.
Він iз командою привіз корм у притулки для тварин на Київщині, також планує відловлювати безхатніх тварин на постраждалих територіях й евакуйовувати їх до зоопритулків у Європі.
Днями винесли з палаючої квартири котика, а реанімували його рятувальники в Умані. Як розповіли «Україні молодій» у Головному управлінні ДСНС у Черкаській області, в охопленому димом приміщенні лежав кіт і практично не подавав ознак життя.
Рятувальники винесли чотирилапого на свіже повітря, змочили йому голову водою і дали подихати за допомогою апарата на стисненому повітрі. І котик отямився.
І це все — про людяність. Навіть якщо питання про допомогу тваринам і порятунок чотирилапих.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Слідчі поліції Херсонщини повідомили про підозру псевдодиректору заповідника «Асканія-Нова», який незаконно вивіз до росії червонокнижних тварин. >>
Глобальне дослідження провів Всесвітній фонд природи (WWF) і виявив, що популяції диких тварин скоротилися в середньому на 73% за останні 50 років. Там це назвали «катастрофічною» втратою видів. >>
IT-компанія Qnote «найняла» 11 співробітників-котів. До їхніх обовʼязків входить бути милими, нявкати, муркотіти, дрімати біля вікна та допомагати своїм людським колегам. >>
На Одещині, на узбережжя Національного природного парку "Тузлівські лимани", винесло дитинча дельфіна білобокого. Також поруч із нацпарком, у Грибівці, знайшли мертвого дельфіна афаліну. >>
На півдні Африки, у Намібії, планують вбити понад 700 диких тварин, зокрема слонів, зебр і бегемотів, а м’ясо роздати людям. >>