В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Коронний МАСКАрад.
Понад 20 тисяч випадків коронавірусу підтвердили в Україні за останню добу.
Госпіталізували майже чотири тисячі пацієнтів. Понад 750 хворих померли.
Найбільше нових інфікованих на Дніпропетровщині. Лідерами за поширенням ковіду також є Київ, Запорізька, Донецька та Полтавська області. Водночас за останню добу проти covid-19 вакцинували майже 270 тисяч українців.
Загалом, від початку вакцинальної кампанії щеплено понад 21 мільйон людей, з них повністю імунізовані та отримали дві дози майже 9 мільйонів.
У МОЗ підкреслили, що 90 відсотків госпіталізованих із сovid-19 — невакциновані й не мали жодної дози антиковідної вакцини.
Тим часом у Миколаєві відкриють окремі пункти ковід-вакцинації дітей. Про це повідомили в міськраді. Пункти щеплення планують облаштувати на базі поліклінічних відділень міської дитячої лікарні номер два.
Відповідні документи вже подали до Міністерства охорони здоров’я. Зазначимо, наразi щеплення від коронавірусу в Миколаєві вже отримали понад 600 підлітків від 12 до 18 років. Їх вакцинують лише препаратом від Файзер.
Натомість в Одесі лікарі Обласного клінічного центру скаржаться, що не отримують доплати за роботу з хворими на коронавірус.
За словами медиків, обіцяні урядом 300 відсотків доплат їм не виплачують з вересня. В Одеській облдержадміністрації вважають у цій ситуації винним керівництво медичного закладу.
Вони подавали неправильну інформацію про роботу медиків і доплати в Національну службу здоров’я. А відтак гроші не надходили на рахунки лікарні. Затримки, за словами лікарів, тривають з початку літа.
Але тоді був спад захворюваності, а вони не отримували навіть половину обіцяних сум. Нині одеські лікарні переповнені пацієнтами. У Міністерстві охорони здоров’я пообіцяли перевірити медичний заклад.
А ось у Дніпрі лікарі попереджають про ускладнення від коронавірусу. Кажуть, він вражає майже всі системи організму. Медики лікарні Мечникова зазначають, що 80% пацієнтів, які перехворіли на ковід у важкій формі, мають проблеми з нирками.
Частина їх змушена звертатись у відділення діалізу. Причиною тяжкого перебігу найчастіше стає пізнє звернення до лікарів та відсутність вакцинації.
Одиниці з хворих, які потрапили до стаціонару, мають документи про щеплення. Серед тих, хто перебуває в реанімації, вакцинованих немає, вкотре наголошують медики.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>