Виділені МВФ кошти як випробування

12.10.2021

Вчинок МВФ, який виділив для України 2,7 млрд доларів як допомогу, дасть змогу Україні створити для себе ракетний щит, у тому числі з ракет середньої дальності та балістичних.

 

Справа лише за президентом Зеленським і його командою, чи стануть вони українськими державниками і чи будуть зміцнювати обороноздатність України, чи ж розпорошать виділені кошти по різних організаціях і між своїми людьми.


Україна, маючи таке науково-стратегічне підприємство, як «Південмаш», злочинно не використовує його можливості для озброєння нашої армії всіма видами ракет. Це виглядає як явний саботаж, і правоохоронні органи чомусь ігнорують такий стан речей та дій керівництва держави.

 

Завдяки виділеним МВФ коштам зараз є можливість виправити таке ставлення до «Південмашу», давши йому державне замовлення, якого ніколи до цього не було.


У світі завжди цінують і поважають сильних та успішних. Маючи ракетний щит, ми давно опинилися б у НАТО. Ще президент Кучма разом зі своїми радниками, підписавши Будапештський меморандум, уважно не вивчивши його пункти, де не давалося жодних гарантій безпеки України, зробив велику помилку, за яку платить тепер увесь український народ.

 

Вийшовши з «шинелі» Сталіна (навіть молодий Зеленський вихований на російській культурі), наші президенти такому «дріб’язку», як обороноздатність країни, не надавали значення. Без уваги залишилися і заяви президента Росії Єльцина, і вже відкриті погрози Путіна в Лондоні щодо України.

 

Путін не приховував, а зараз і поготів не приховує, що метою Росії є знищення українців як окремого народу і України як незалежної держави.

 

Але чомусь для керівників України агресія Росії виявилася несподіванкою, як і сто років тому агресія більшовиків проти УНР. Незнання історії свого народу керівниками держави призводить до великих втрат, як матеріальних, територіальних, так і духовних.


Великою помилкою в 2014 році після нападу Росії на Україну було те, що керівники держави не оголосили воєнного стану в країні.

 

Не було мобілізовано весь народ на відсіч ворогу, не було порвано всі дипломатичні, торгові, транспортні відносини з агресором, не були припинені виїзди українців на роботу в Росію, в’їзд російських артистів у нашу країну.

 

Український народ був дезорганізований, у такому ж стані перебуває й досі, що й підтверджують результати виборів Зеленського.


Тільки патріотична частина суспільства як колись, так і тепер твердо стоїть на українських позиціях. Чи стане Зеленський українським дер­жавником, чи піде шляхом своїх попередників, які оглядалися на Росію, покаже освоєння виділених Україні коштів від МВФ.

 

І. ШІМАНЧУК
Рівне

  • За отруєнням Віктора Ющенка ймовірно стоїть росія - розвідка США

    Цей страшний злочин підірвав здоровʼя Ющенка, перший рік його президентства був пеклом, з постійними лікарнями і десятками операцій. Але він вистояв, зробив все, для усвідомлення суспільством трагедії Голодомору, відстоював проєвропейський вектор розвитку країни >>

  • Українська дилема Трампа

    Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>

  • Війна росії з Україною почалася 107 років тому

    Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>

  • Хейтером може стати кожен: не реагуйте і не вступайте в пусті суперечки

    Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>

  • Трамп тріумфує. Історичний камбек

    Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>