Найбільша війна в Європі після Другої світової
Наша незалежна країна продовжує чинити опір воєнній агресії російської федерації. >>
Шановна редакціє моєї улюбленої газети «Україна молода» — порадниці й подруги протягом багатьох років! Щиро вітаю вас із ювілеєм — з 30-річчям газети та Незалежності рідної України.
Вірю, що моя Батьківщина вистоїть, подолає і ворога, і всі негаразди!
Якщо тебе покличе раптом доля
І поведе кудись в краї чужі,
Не забувай, синочку мій, ніколи
Хатину білу й вишню на межі.
Прилинь-прийди, хоча буде неблизько,
Постукай в шибку вранці на зорі,
Не забувай, що тут твоя колиска
Гойдалась на калині у дворі.
В цей час, коли всім захищать дісталось
І землю рідну, й батьківський поріг,
Молюсь до Бога, щоб сини вертались
Живими всі із вогняних доріг.
Над Україною летять лелеки,
Лишають свої гнізда до весни.
В дорозі, знаю, буде їм нелегко,
Та вірю, що повернуться вони.
Осінь — чудова пора для подорожей, а також пізнавання й ознайомлення з рідним краєм, визначними місцями й особистостями.
Хто ще не стикався з творчістю легендарного й таємничого скульптора й різьбяра Георга Пінзеля, варто вирушити до подільського старовинного містечка Бучач, що на Тернопільщині.
Окрім того, що в Бучачі була майстерня Пінзеля, тут ще й народився майбутній нобелівський лауреат з літератури Шмуель Агнон.
Перші згадки про містечко датуються 1260 роком. Розквіту поселення набуло в середні віки. Тут ви зможете помилуватися міською ратушею, збудованою в 1751 році, прекрасно збереженим монастирем отців василіан, який також був заснований на початку ХVІІІ століття. Затишні вулички містечка сприятимуть романтичному настрою, до того ж ви зможете випити кави в кав’ярні «На Агнона», адже бучанці шанують пам’ять свого земляка й назвали його ім’ям вулицю свого міста.
Ганна ПАНАМАРЕНКО
с. Наумівка, Корюківський район,
Чернігівська область
Наша незалежна країна продовжує чинити опір воєнній агресії російської федерації. >>
У найважчі моменти свого існування наші попередники дослухалися до зову своїх предків: «Витримати!». >>
Ми переживаємо дуже складні часи повномасштабної російсько-української війни. Однак прийде весна. >>
Нинішні дописи з соціальної мережі — про події, які ввійшли в історію. >>
«Україна молода» продовжує друкувати найцікавіші дописи із соціальної мережі «Фейсбук», які віддзеркалюють події та емоції російсько-української війни, повномасштабний період якої триває уже три роки й одинадцять місяців. >>