ПРИКОЛИ про татусів і дітей
Дружина поїхала у відрядження. >>
Герой оповідання О’Генрі «Фараон і хорал» безхатько Сопі перед настанням зими задумувався над притулком, адже отримувати допомогу від філантропів йому не дозволяли гордощі, а зимувати надворі не хотілося.
Щось схоже трапилося і з австралійцем Дарко Десичем, який 30 років тому... втік із тюрми, а тепер вирішив повернутися туди, про що повідомив місцевий канал 7NEWSAustralia.
Понад три десятиліття тому пан Десич потрапив за ґрати через вирощування марихуани.
Австралійця засудили до трьох з половиною років. Здавалося б, не такий уже й тривалий термін, проте вже через 13 місяців Дарко засумував у буцегарні, тому вирішив здійснити втечу.
Задумало — зроблено: за допомогою нехитрого інструмента в’язень «замку» Графтон вирвався на волю.
А оскільки «садівника-ботаніка» розшукувала поліція, йому довелося перейти на нелегальне становище. Жив Дарко на північному пляжі Сіднея, працював різноробочим на будівельних майданчиках, і це його цілком влаштовувало всі 30 років.
Проте життя вносить свої корективи в наші плани: через пандемію «підпільника Кіндрата» звільнили з роботи, йому нічим було оплачувати житло, тож він залишився у прямому розумінні на вулиці.
Мабуть, у кращі часи любитель волі знайомився з творчістю О’Генрі, тому й вирішив, як і герой Сопі: краще вже бути в’язнем, чим безхатьком, тому й прийшов у відділок Ді Уай у передмісті Сіднея, чим немало здивував правоохоронців, які вже й надію втратили коли-небудь відшукати втікача.
Дружина поїхала у відрядження. >>
Зустрiлися два братки:
— Я в Німеччині був, 10 тисяч марок за тиждень заробив. >>
— Звідки в тебе синець під оком?
— Познайомився з жiнкою, вона попросила вгадати її вік. >>
Лікар каже чоловікові:
— Передайте вашій дружині, що ослаблення слуху — це в неї вікове. >>
Насправді чоловіки визнають жiночу інтуїцію, але називають її по-своєму — «накаркала». >>
— Куме, а коли вже почнеться та діджиталізація?
— А тоді, коли баба Мотря з Мотовилівки зможе вимовити слово «андбалндінг». >>