Росія озброїла тисячі корейців перекинутих до кордонів з Україною «по-піхотному»
Із приморського краю рф до районів поблизу з Україною в останній тиждень жовтня 2024 року рашисти перекинули понад 7 тисяч солдатів армії КНДР. >>
Літак ірландської лоукостерної компанії Ryanair, що летів iз Дубліна до Кракова, змушений був несподівано приземлитися на летовищі Берлін-Брандебурґ близько 20-ї години 30 травня у ніч iз 30 на 31 травня в медіа з’явилася інформація, що повітряне судно повідомило про загрозу. На борту літака перебували 160 осіб.
Німецька газета «Більд Цайтунг» (Bild Zeitung) пише, що літак здійснив аварійну посадку в аеропорті у Берлін-Брандебурґ через загрозу «бомби на борту».
Цитуючи речника аеропорту, видання пише, що 160 пасажирів рейсу вийшли з літака, поки німецька поліція шукала вибухівку на борту. Проте нічого так і не знайшла. У медіа повідомляють, що німецькі служби шукають автора «фальшивої тривоги».
Обставини інциденту вивчаються. У компанії підтвердили, що пілоти отримали повідомлення про загрозу безпеці літака. Воно надійшло від німецької авіаслужби.
Капітан судна скерував його до найближчого аеропорту — у Берліні, де пасажири вийшли з літака для перевірки.
«Після перевірки пасажири вилетіли до Кракова іншим літаком Ryanair із затримкою у майже сім годин», — повідомив Бі-Бі-Сі речник авіакомпанії.
«Ryanair щиро вибачається перед усіма пасажирами за цю затримку, якої неможливо було уникнути і яка не була в компетенції компанії», — заявили в Ryanair.
Інцидент стався практично через тиждень після того, як інший рейс Ryanair — із Греції до Литви — здійснив аварійну посадку у Білорусі. Білоруська влада стверджує, що отримала повідомлення про те, що на борту літака є бомба. Та коли літак сів у Мінську, бомбу не знайшли, але білоруські правоохоронці затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича та його подругу Софію Сапегу, які були серед пасажирів рейсу.
Лідери ЄС у спільній заяві засудили цей арешт і закликали всі європейські країни уникати авіапростору Білорусі. Сама Ryanair назвала той інцидент «повітряним піратством».
За що тепер поплатилася вдруге, і, можливо, не востаннє. У «замінуванні» літака Ryanair з Дубліна до Кракова чітко прослідковуються білорусько-російські інтереси та намір режиму Лукашенка помститися за санкції після його піратського рейду на літак Ryanair рейсу з Афін до Вільнюса. Або ж вдати, що ситуації із «замінуванням» можуть статися в будь-якій країні.
Внаслідок вимушеного «приземлення» європейськими санкціями білоруської державної авіакомпанії «Белавіа», улюбленого дітища білоруського диктатора, Лукашенко у своєму маніакальному бажанні помсти тепер може організувати «повітряний терор» усій системі європейського цивільного авіасполучення, надсилаючи чергові повідомлення про «мінування на борту» іншим авіарейсам.
Жертвами білоруського гангстера стають не лише мешканці Білорусі, а й близьких та далеких від неї країн.
Нагадаємо, що 24 травня, одразу після вимушеної посадки літака Ryanair в Мінську, в цьому ж аеропорту було затримано виліт літака німецької державної компанії «Люфтганза» до Франкфурта на тій же вигаданій підставі, мовляв, служба безпеки аеропорту отримала електронний лист від невідомих зловмисників з «наміром здійснити терористичний акт». Було проведено повторну перевірку пасажирів і багажу і, звичайно ж, нічого не виявлено.
НАТО не пускає білоруських дипломатів
НАТО скасувало дозволи на вхід до своєї штаб-квартири та військових командувань білоруським дипломатам, про це повідомив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ на пресконференції 31 травня.
Вважається, що це рішення пов’язане з нещодавніми подіями в Білорусі, яка примусила приземлитися літак компанії Ryanair та викрала опозиціонера Романа Протасевича. Проте очільник НАТО детальних причин не назвав.
«Ми постійно контролюємо безпекову ситуацію в штаб-квартирі НАТО й вирішили скасувати згоду на вхід працівникам з Білорусі. Підставою є вимоги безпеки», — пояснив Єнс Столтенберг.
Білорусь не належить до НАТО, але є частиною партнерських програм Альянсу. Саме тому вже 23 роки має своє представництво в штаб-квартирі в Брюсселі.
Відтепер жоден білоруський дипломат не матиме права входити ані до будинку в Брюсселі, ані до командувань у Бельгії, Нідерландах та інших країнах у Європі та США.
Із приморського краю рф до районів поблизу з Україною в останній тиждень жовтня 2024 року рашисти перекинули понад 7 тисяч солдатів армії КНДР. >>
Звіт про цивільну та військову готовність країн Європи підготували в Євросоюзі. Громадянам радять зробити запаси їжі та води на випадок війни чи іншої "великої надзвичайної ситуації". >>
Польща розпочала будівництво лінії оборонних укріплень, які назвали «Східний щит», на кордоні з росією. >>
У Курській області з серпня підрозділи ППО ДШВ знищили 3 гелікоптери та 146 безпілотників ворога. >>
Ученого одного з місцевих вищих навчальних закладів затримали Харкові: він на замовлення представників РФ розробляв креслення та здійснював необхідні розрахунки для удосконалення дронів-камікадзе та установок для їх запуску. >>
Попередні переговори про припинення ударів по обʼєктах енергетичної інфраструктури одна одної ведуть Україна і росія. >>