«Третя Штурмова»: Укрпошта випустила лімітований набір марок, фото
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Спокійно, це лише ілюзія.
Можливість для мешканців i гостей Парижа знову вільно гуляти вулицями вже й так є подарунком.
Але влада міста підготувала ще одну незвичну атракцію.
Якщо музеї Франції отримали право відкритися вже 19 травня, а парки розваг відновлять роботу в першій половині червня, то бажаючим піднятися на Ейфелеву вежу доведеться почекати ще пару місяців. Одну з головних визначних пам’яток Парижа відкриють лише 16 липня.
Ейфелеву вежу було закрито через санітарні обмеження майже сім місяців тому (наприкінці жовтня минулого року), і для відновлення роботи тепер необхідна ретельна перевірка ліфтів і підйомних механізмів.
Упродовж трьох тижнів вони будуть працювати в холостому режимі (без публіки) для тестування систем безпеки.
До того ж необхідно провести повну очистку знаменитої металевої конструкції, яку почали повністю перефарбовувати вдвадцяте за більш ніж столітню історію.
Однак у лютому роботи були зупинені через перевищення норм вмісту свинцю в пилу, що утворюється при роботах (токсичний свинець вивільняється при ерозії старих шарів фарби, що покривають конструкцію).
Після перевірки всіх механізмів і великої чистки пам’ятка почне приймати відвідувачів 16 липня, але в обмеженому режимі. Ейфелева вежа працюватиме лише на 50% своєї пропускної здатності: відвідати її зможе лише 10 тисяч людей у день, а не 25 тис., як раніше. Квитки почнуть продавати онлайн уже з 1 червня.
Поки ж на Ейфелеву вежу можна поглянути абсолютно по-новому з розташованого навпроти площі Трокадеро майданчика.
Незвичайний колаж-інсталяцію розмістив там майстер стріт-арту JR (Jean Rene).
Художник і фотограф, наклеївши фотошпалери із зображенням скель і самої вежі, створив оптичну ілюзію того, що пам’ятник височить над каньйоном, по дну якого проходить жвавий проспект, вливається в міську перспективу.
Інсталяція перетворила звичну панораму на суцільний оптичний обман, повідомляє RFI (Міжнародне французьке радіо).
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>
Виставковий проєкт «Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття» презентував Музей історії міста Києва. >>
Історію симпатичної дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої авантюри, пов’язаної з мистецтвом, розповідає стрічка «Коли ти вийдеш заміж?». >>
Різдвяні резиденції у своїх відділеннях по всій Україні відкрила Укрпошта та випустила марку «Лист Святому Миколаю». >>
Національний банк України, надихаючись легендами про героїчних воїнів Запорозької Січі – козаків-характерників, створив пам’ятні монети “Ні куля, ні шабля!”, що стануть оберегом для сучасних захисників України. >>