Пристрасті за «Золотим м’ячем»: чому церемонія-2024 стала скандальною
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Збірній України в Харкові не вдалося здолати посередню команду Бахрейну. (Фото пресслужби УАФ.)
Результати контрольних матчів для тренерського штабу ніколи не стоять на першому місці.
Готуючись до важливих стартів, насамперед команди працюють над тактичними схемами, комбінаціями, ігровими моделями.
А коли «товарняки» доводиться грати ще й під навантаженням, підсумкові рахунки таких матчів узагалі відступають на другий план.
У цьому контексті нічию збірної України, котра активно готується до фінальної частини Євро-2020, зі скромним Бахрейном не варто сприймати як надзвичайну подію, особливо зважаючи на те, що в грі не були задіяні провідні «легіонери» синьо-жовтої команди.
Однак, враховуючи, що це була вже четверта поспіль мирова команди Андрія Шевченка, стає тривожно щодо ігрового тонусу «синьо-жовтих» напередодні важливого міжнародного турніру.
Попередній чемпіонат Європи українська збірна завершила без здобутих очок та забитих голів.
Без сумніву, нинішній очільник «синьо-жовтих» добре пам’ятає «сухі» поразки командам Німеччини, Північної Ірландії та Польщі на ЧЄ-2016, адже їздив на французьке Євро в статусі помічника головного тренера (Михайла Фоменка).
Нині Андрій Миколайович уже персонально відповідає за результат національної збірної. І гра з Бахрейном покликана допомогти тренерському штабу Шевченка якомога краще підготуватися до відповідальних стартів.
До початку офіційних змагань «синьо-жовті» зіграють іще два товариські матчі — з Північною Ірландією (3 червня) та Кіпром (7 червня) — і там Шевченко, думається, буде більш наполегливо вимагати від підопічних переможного результату.
Відчути напередодні Євро-2020 смак перемоги — важливе й принципове для підопічних Шевченка питання.
Поки ж наставник «синьо-жовтих» констатує, що після поєдинку з Бахрейном він отримав чималу порцію даних для аналізу.
«Перед початком збору ми провели тестування, й дехто з хлопців дуже сильно відставав від своїх кращих показників. Сьогодні всі грали з датчиками, тож ми отримали можливість для об’єктивного аналізу», — зазначив Шевченко.
За словами очільника української збірної, у грі проти Бахрейну багато футболістів виглядали втомленими.
Однак, як наголосив Шевченко, це те, через що мають пройти футболісти. У першому контрольному тесті наставник задіяв велику кількість гравців київського «Динамо», й завдяки голу кращого бомбардира «біло-синіх» Віктора Циганкова збірній України вдалося врятуватися від поразки.
У найближчі дні у вітчизняних збірників буде невеликий перепочинок. Коли ж у команду ввіллються легіонери, тренувальний процес закипить iз новою силою.
При цьому Шевченко наголошує, що з заявкою на Євро-2020 він визначився на 95%. Тепер тренерському штабу залишилося небагато — прищепити команді переможну гру.
Товариський матч
Україна — Бахрейн — 1:1 (Циганков, 90+1 — Дхія, 75 (пен.); У: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов (Попов, 64), Тимчик (Караваєв, 78), Макаренко (Сидорчук, 64), Степаненко (Судаков, 46), Шапаренко, Марлос, Бесєдін (Довбик, 46), Зубков (Циганков, 46)).
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Київський «Сокіл» на правах чемпіона України цієї осені розпочав та вже завершив виступи в Континентальному кубку — вибув за підсумками другого раунду без жодної перемоги. >>
Кінематографічний «Оскар», Нобелівська премія, «Золотий м’яч». >>
Українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи 2024 року . Нагороду від European Athletics їй вручили у Скоп’є під час церемонії Golden Tracks. >>
Офіційно ратифікувала світовий рекорд української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх - Міжнародна федерація легкої атлетики (World Athletics). >>
Після міжнародної паузи на матчі збірних провідні європейські ліги повертаються до клубних справ: поєдинки внутрішніх чемпіонатів та Ліги чемпіонів — у самому розпалі. >>