Пристрасті за «Золотим м’ячем»: чому церемонія-2024 стала скандальною
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
У матчі проти Швеції українські гандболістки показали відверто скромну результативність, закинувши за матч лише 14 м’ячів. (Фото з сайту handball.net.ua.)
Абсолютно провальним вийшов перший поєдинок збірної України у «плей-оф» кваліфікації на ЧС-2021 проти шведських гандболісток.
Сподівання «синьо-жовтих» уперше за багато років потрапити на фінальну частину «мундіалю» зруйнували злагоджені командні дії досвідченої скандинавської збірної.
Шведську команду зовсім не бентежило те, що першу частину вирішального протистояння довелося грати в гостях.
Порожні через суворі коронавірусні обмеження трибуни київського Палацу спорту аж ніяк не допомагали підопічним Бориса Чижова.
За словами однієї з лідерок «синьо-жовтих» Наталії Савчин, грати за таких умов було дуже складно: «Намагалися з лави запасних бодай якось підбадьорювати дівчат, аби додати їхнім діям енергії та емоцій, однак це не дуже виходило».
Уже після першої половини київського поєдинку збірна Швеції мала подвійну перевагу — 15:7. Нічого кардинальним чином не змінилося в діях господарок і після перерви.
Як відзначив очільник «синьо-жовтих» Борис Чижов, найбільш проблемними для збірної України в київському матчі стали швидкі переходи шведської команди, до яких його підопічні виявилися неготовими. Не дивно, що для українок усе завершилося розгромом — 14:28.
«Ми грали так, як були готові. Багато помилок у передачах, низька реалізація виходів сам на сам. Це біль українського гандболу», — зазначив очільник української команди. Після матчу гравчиня шведської збірної Лінн Блум наголосила, що кращими в складі української команди були воротарі. «Якби не вони, ми б забили ще більше», — наголосила шведка.
У середу на збірну України в Швеції чекає матч-відповідь. Утім зрозуміло, що це буде радше формальність, ніж бій за путівку на майбутній ЧС.
Відіграти у гостях у потужних шведок 14 голів фори виглядає фантастикою. За словами Савчин, у Швеції збірна України прагнутиме показати свою гру, оскільки в Києві вона абсолютно не вдалася.
«Нам потрібно більше часу для того, аби награти зв’язки. Двох тренувань та двох спарингів замало для цього», — пояснила Наталія.
Шведки ж розглядають повторне побачення з Україною як важливий елемент підготовки до Олімпійських ігор у Токіо.
«Це буде наш останній перед літніми Іграми офіційний поєдинок, тож хочемо його провести найкраще», — заявила Лінн Блумм.
Фінальні протистояння в спорті — це завжди боротьба запекла. >>
Київський «Сокіл» на правах чемпіона України цієї осені розпочав та вже завершив виступи в Континентальному кубку — вибув за підсумками другого раунду без жодної перемоги. >>
Кінематографічний «Оскар», Нобелівська премія, «Золотий м’яч». >>
Українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи 2024 року . Нагороду від European Athletics їй вручили у Скоп’є під час церемонії Golden Tracks. >>
Офіційно ратифікувала світовий рекорд української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх - Міжнародна федерація легкої атлетики (World Athletics). >>
Після міжнародної паузи на матчі збірних провідні європейські ліги повертаються до клубних справ: поєдинки внутрішніх чемпіонатів та Ліги чемпіонів — у самому розпалі. >>