Дискримінації у сфері охорони здоров'я з боку виконавчої влади - відкритий лист АПМЗУ
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
Понад 10 тисяч випадків коронавірусу підтвердили в Україні за попередню добу. Госпіталізували понад 3 тисячі пацієнтів.
Від ускладнень «ковіду» померли 254 людини. Лідерами за поширенням хвороби є Харківська, Львівська та Дніпропетровська області.
В неділю вакцинували понад тисячу українців. Жодного щеплення не зробили у Київській, Одеській та Херсонській областях.
Київ на суворому карантині. Відучора скористатися громадським транспортом — наземним чи метро — можна тільки за спеціальними перепустками.
Однак, попри обіцянки місцевої влади, не всі кияни у понеділок таки змогли отримати обіцяні перепустки. Окрім цього, департамент транспортної інфраструктури КМДА звернувся в поліцію через оголошення щодо продажу в мережі спецперепусток для проїзду у столичному громадському транспорті.
Там наголошують, що спецквитки видають безкоштовно тим організаціям, які забезпечують життєдіяльність міста. А саме медикам, правоохоронцям, працівникам житлово-комунальної сфери, супермаркетів, аптек та соціальних служб.
Також через посилення карантину у столиці штрафуватимуть роботодавців за недотримання протиепідемічних правил. Про це заявив начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.
За словами чиновника, влада Києва вестиме жорсткий моніторинг організованих колективів у закритих приміщеннях. Локдаун діятиме щонайменше до 16 квітня. Однак у КМДА не виключають, що жорсткі обмеження можуть продовжити.
З 3 квітня посилили карантинні заходи через погіршення ситуації з коронавірусом і у Сумах. Про це повідомив міський голова Олександр Лисенко.
Мешканцям заборонено відвідувати парки, спортивні майданчики. На вулиці забороняється перебувати без маски або респіратора.
Також зачинені школи, а супермаркетам дозволяється працювати лише за умови, якщо у залі працюють усі касові апарати. Суворі обмеження з понеділка й у Хмельницькому. У місті зачиняють кінотеатри та музеї.
Забороняють і будь-які заходи в закладах громадського харчування. А в магазинах, супермаркетах та спортзалах обмежують кількість відвідувачів. Школярі, окрім молодших класів, навчатимуться онлайн. Ситуація з коронавірусом у Хмельницькому залишається напруженою. Натепер у лікарнях міста перебувають майже пів тисячі пацієнтів-хворих.
Більшість дорослих в Україні мають отримати щеплення до кінця року. Відповідне рішення своїм указом ухвалив президент України.
Цим документом Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо Національного плану вакцинопрофілактики від COVID-19 до кінця 2021 року, згідно з яким, Кабмін упродовж семи днів має розробити та затвердити Національний план вакцинації.
Зокрема, має бути встановлено мінімальну щомісячну кількість щеплень, визначено джерела та строки постачання антиковідних вакцин та осіб, відповідальних за реалізацію плану.
Поліпшення ситуації з коронавірусом в Україні можна очікувати не раніше, ніж через 3-4 тижні. Про це йдеться у щотижневому огляді епідемічної ситуації в Україні, опублікованому Національною академією наук.
Пік третьої хвилі епідемії має настати протягом одного-двох тижнів. При цьому в НАН відзначили, що переповненість лікарень може відстрочити поліпшення ситуації з COVID-19 iще на 7-14 днів.
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
Листування з особами, які пов'язані з працівниками ДБР, прокуратури області та митницею виявили в телефоні екскерівниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи. >>
В Україні стартував перший етап запуску Єдиного державного реєстру домашніх тварин, у межах якого ветеринарним лікарям відкрили авторизацію. >>
Одному з підрозділів Національної гвардії, який зараз захищає Україну, черкащани передали на фронт сучасний мобільний шпиталь. >>
Новий підхід до відновлення втраченого зору в людей створено науковцями. >>
На отриманні хабаря у $2 тисячі в Києві правоохоронці затримали заступницю голови Центральної МСЕК, яка обіцяла військовозобов’язаному за цю суму оформити інвалідність. За даними джерел "Української правди" у правоохоронних органах, йдеться про 54-річну Ліану Левченко. >>