Черкащина передала нацгвардійцям мобільний шпиталь
Одному з підрозділів Національної гвардії, який зараз захищає Україну, черкащани передали на фронт сучасний мобільний шпиталь. >>
Звичними для українців стали невтішні щоденні звіти МОЗу про стан епідеміологічної ситуації.
Щоправда, коли протестовано людей менше, то й цифри стрімко ідуть вниз. Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, 14 березня в Україні зафіксовано 6792 новi підтвердженi випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (iз них дітей — 326, медпрацівників — 109). Кількість активних хворих — 213 108 осіб.
За добу було госпіталізовано 2 497 людей, летальних випадків — 130, одужала 3 тис. 491 особа. Упродовж 14 березня в Україні здійснили 27 598 тестувань, у тому числі 17 338 методом ПЛР. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Житомирській (778), Львівській (552), Київській (464), Дніпропетровській (439) та Вінницькій (426) областях.
За даними Центру громадського здоров’я, від початку кампанії щеплено 53 155 оcіб, із них отримали першу дозу — 53 155 осіб, завершили вакцинацію (отримали другу дозу) — 0 осіб. За 14 березня 2021 року щеплено 2 018 осіб, із них вакциновано 1-ю дозою — 2 018 осіб, завершена вакцинація (2 дози) — 0 осіб.
Зауважимо, що за весь час пандемії станом на ранок 15 березня в Україні захворіли 1 млн. 467 тис. 548 осіб, одужали 1 млн. 226 тис. 007, летальних випадків 28 тис. 443.
Нагадаємо: нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що загроза нового локдауну (нагальний протокол дій і система обмежувальних заходів, що вводяться з метою стримання поширення захворюваності) в Україні є досить реальною, адже «якщо велика частина областей будуть у «червоній» зоні, то, швидше за все, доведеться повертатися до тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила. Дуже не хотілося б цього робити, тому треба ще раз звернутися до свідомості громадян і сказати: коронавірус нікуди не подівся».
«В областях iз широким розповсюдженням коронавірусної хвороби введено червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у «помаранчевій» зоні й близькі до червоного рівня», — наголосив Шмигаль.
У свою чергу, глава МОЗ Максим Степанов запевнив, що його відомство готове до третьої хвилі коронавірусу і здатне «згладити» її. Однак якщо в «червону» зону потраплять 13 і більше областей, тоді можливий новий локдаун.
«За нашими прогнозами, нас чекає досить важкий період щодо захворюваності в березні та квітні. Але ми все ж сподіваємося: якщо буде дотримано захисних заходів по всій країні, такого не станеться», — додав міністр.
Щоправда, президент Володимир Зеленський вважає, що найкращою відповіддю на зростання кількості COVID-хворих є прискорення вакцинації, а не локдаун: «Правильною відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було великого приросту хворих».
Одному з підрозділів Національної гвардії, який зараз захищає Україну, черкащани передали на фронт сучасний мобільний шпиталь. >>
Новий підхід до відновлення втраченого зору в людей створено науковцями. >>
На отриманні хабаря у $2 тисячі в Києві правоохоронці затримали заступницю голови Центральної МСЕК, яка обіцяла військовозобов’язаному за цю суму оформити інвалідність. За даними джерел "Української правди" у правоохоронних органах, йдеться про 54-річну Ліану Левченко. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>
У рф вирішили сформувати штурмові підрозділи із засуджених, хворих на гепатит "В" і "С" та відправити на війну проти України. >>
У Європі через газові плити щороку передчасно помирають 40 тисяч людей. Вони є джерелом шкідливих речовин, які вражають серце та легені. >>