Пливи, рибо, пливи: у Кременчуцьке водосховище заселяють мальків товстолобика
На Черкащині відновили практику зарибнення Кременчуцького водосховища. >>
Після пожежі в будинку для людей похилого віку в Харкові, де загинуло 15 літніх людей, на Черкащині створили 17 мобільних груп і провели детальні перевірки закладів, які надають послуги з проживання для людей похилого віку.
За словами заступниці голови ОДА Лариси Кошової, після завершення перевірки з’ясувалося, що в області виявили 12 закладів, які працюють без відповідної реєстрації або з порушенням законодавства.
«Із цих закладів 6 декларують себе як надавачі соціальних послуг стаціонарного догляду, де проживає 141 особа», — говорить пані Лариса.
Як повідомили «Україні молодій» в Черкаській облдержадміністрації, до складу груп, які перевіряли соціальні заклади Шевченкового краю, увійшли представники обласної поліції, Держпродспоживслужби, управління Держпраці, податківці, газовики, енергетики, медики.
Без відповідної реєстрації або з порушеннями законодавства, зокрема, працюють Смілянська благодійно-реабілітаційна організація «Відродження» та міськрайонна благодійна організація інвалідів «Коло друзів», яка діє у тамтешньому селі Костянтинівка, громадська організація «Твереза нація» у селі Лозівок Черкаського району.
Ці заклади надають послуги з проживання та утримання людей похилого віку, медичні послуги особам похилого віку, здійснюють лікування алко-, наркозалежних осіб.
Також у Черкаській ОДА наголошують, що в ході перевірок встановили, що всі люди проживають у цих закладах добровільно та ніяких заходів примусу з боку обслуговуючого персоналу щодо них не вчиняється. За результатами проведених звірок з медичними закладами та сільськими радами, на території яких розташовані всі 12 закладів, фактів смертей не зареєстровано.
Лариса Кошова каже, що відомості про виявлені порушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також із метою легалізації їх діяльності ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо включення таких закладів до реєстру надавачів соціальних послуг.
На Черкащині відновили практику зарибнення Кременчуцького водосховища. >>
У Черкасах затримали банду рекетирів, які тероризували мешканців міста. >>
Найбільший відсоток прокурорів, які мають інвалідність, за проміжними результатами розслідування щодо можливих зловживань прокурорів під час отримання груп інвалідності, виявили у Хмельницькій та Черкаській областях. >>
На Черкащині в місті Сміла поліція затримала двох чоловіків, 32 та 40 років, які заробили на продажі гуманітарних авто для ЗСУ понад 31 мільйон гривень. >>
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще 7 поплічників російських спецслужб, які палили військові авто та об’єкти Укрзалізниці в Одесі, у Дніпропетровській та Черкаській областях. >>
Для навчання не існує вікових обмежень. >>