В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Черкаські кардіохірурги — серед кращих в Україні. (Фото з «Фейсбук»-сторінки Олега Журби.)
Черкаський обласний кардіологічний центр завдяки професіоналізму своїх лікарів знову може похвалитися своїми досягненнями.
Цього разу цей лікувальний заклад увійшов до рейтингу Асоціації серцево-судинних хірургів України, причому за трьома позиціями.
За словами головного кардіохірурга Шевченкового краю, завідувача операційним відділенням Черкаського кардіоцентру Олега Журби, надзвичайна подяка Асоціації серцево-судинних хірургів, особисто академіку НАМН Василю Лазоришинцю, за високу оцінку роботи кардіохірургічної служби Черкащини.
«За рейтингом АССХ України ми зайняли друге місце з хірургічного лікування ішемічної хвороби серця серед усіх кардіохірургічних клінік України, третє місце з хірургічного лікування інфекційного ендокардиту, а ще піднялися з 11-го на четверте місце з хірургічного лікування вкрай життєзагрожуючої патології грудної аорти», — говорить Олег Журба.
І додає, що на онлайн-зустрічі Асоціації серцево-судинних хірургів України було підбито підсумки роботи всіх кардіохірургічних клінік i центрів нашої держави, які надають високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірурічну допомогу жителям країни.
«Було відзначено, що всупереч пандемії SARS-CoV-2 усі клініки працювали злагоджено, продуктивно та ефективно. Незважаючи на всі складнощі, наші лікарі успішно та з хорошими результатами борються з серцево-судинними захворюваннями», — зазначає Олег Олександрович.
Він каже, що вже стає традицією, враховуючи минулорічний звіт АССХ України, коли Черкащина займає високі позиції у рейтингу кардіохірургічних клінік України. Також представник Черкаського кардіологічного центру став членом правління Асоціації серцево-судинних хірургів України, і це високе досягнення не тільки для колективу кардіоцентру, а й для всієї Черкаської області.
«Кардіохірургічна служба плідно працює задля забезпечення здоров’я жителів Черкащини. За попереднім рішенням АССХ, Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів планують провести в Черкасах восени цього року. Ми й надалі будемо розвивати новітні технології, мініінвазивні методики та готуватися до трансплантації серця», — підсумовує Олег Журба.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>