Велика Британія виділяє £200 млн на розгортання військ в Україні
На підготовку своїх військ до розгортання в Україні в разі згоди російського диктатора путіна на припинення вогню, Велика Британія витратить 200 млн фунтів стерлінгів. >>
На Черкащині видали каталог підприємств-експортерів Buy from Cherkasy region («Купити з Черкаської області»), аби допомогти регіональним виробникам прорекламувати свою продукцію та знайти нові ринки збуту й партнерів за кордоном.
Як розповідають «Україні молодій» в ОДА, це вже третє видання. Перше випустили у 2018-му.
Каталог доповнили сiмнадцятьма новими підприємствами. Наразі загалом у ньому представлено 68 компаній, зазначають розробники та автори ідеї в департаменті регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації.
Відповідно до концепції, каталог містить інформацію про підприємство, фото виробництва та продукції, сертифікати, нагороди та відзнаки, посилання на відео- та промоматеріали, контактну інформацію. Такий довідник доступний в електронному вигляді англійською та українською мовами.
«Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про можливості черкаських місцевих підприємств i стали співпрацювати», — зазначає директор департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Василь Стеценко.
До кінця цього року каталог розповсюдять у 91 дипломатичній установі в Україні та за кордоном, 152 іноземних торговельних палатах, 34 представництвах ТПП України за кордоном i 64 іноземних торговельних мережах.
На підготовку своїх військ до розгортання в Україні в разі згоди російського диктатора путіна на припинення вогню, Велика Британія витратить 200 млн фунтів стерлінгів. >>
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організував та реалізував механізм одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного у вигляді транспортного засобу. >>
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
За підсумками 2025 року ВВП України мав перевищити знаковий показник у $200 млрд. >>
Ірпінська громада передала три потужні зарядні станції для потреб окремої Президентської бригади імені Богдана Хмельницького. >>
Затримано 24-річну дівчину, котру правоохоронці підозрюють у підриві позашляховика військовослужбовця в Оболонському районі Києва. >>