Страшилки Медведєва: спробувавши зупинити війну - Трамп розділить долю Кеннеді
Якщо Дональд Трамп у разі перемоги на виборах спробує зупинити російську агресію, "може стати новим Джоном Кеннеді", 35 президентом США, якого вбили у 1963 році. >>
Є злочин — буде й вiдповiдь.
На червень наступного року окружний суд Гааги призначив слухання по суті у справі про збитий біля Донецька влітку 2014 року пасажирський літак Boeing 777.
Досудова стадія кримінального провадження у резонансній справі завершилася 25 листопада цього року: судді відкинули запити щодо розслідування альтернативних сценаріїв катастрофи, заявивши, що Міжнародна слідча група вже зробила достатньо й що її висновки були включені в кримінальну справу досить детально.
Суд скерував справу слідчому судді для додаткового розслідування. На цей час слідчий магістрат повідомив суду про прогрес у цьому розслідуванні й на основі цієї інформації суд склав попередній графік.
«Наступне слухання відбудеться в понеділок, 1 лютого 2021 року. Там розглядатимуть те, як просувається це додаткове розслідування, статус позовів про відшкодування збитків, поданих родичами, а також запит прокуратури про відвідування реконструкції MH17», — поінформували в суді.
А на засіданні 15 квітня 2021 року суд вирішить, чи буде (і коли саме) така перевірка. Отже, якщо суд вирішить усе ж її провести, то, найімовірніше, перевірка відбудеться у травні 2021 року.
«Якщо слідство слідчого магістрату триватиме належним чином, суд розпочне слухання справи по суті у кримінальному процесі MH17 у понеділок, 7 червня 2021 року», — зазначили в суді.
Заступник генпрокурора України Гюндуз Мамедов заявив, що дуже важливим є встановлення всіх осіб, які причетні до цього страшного злочину, й повідомив, що завдання учасників спільної слідчої групи не змінилося — розслідування спрямовано на встановлення екіпажу установки «Бук» та осіб, що перебувають вище за ієрархією. (Наразі у справі МН17 фігурує четверо обвинувачених).
За його словами, свідкам у справі загрожує реальна небезпека, тому до них застосовано заходи безпеки, наприклад засекречення імен.
І додав: «Запевняю вас, що будь-який кримінальний процес впливає на життя людини, особливо якщо ця людина має статус підсудного. Адже за судовим процесом іде покарання».
Нагадаємо, що у березні цього року Окружний суд Гааги розпочав розгляд справи про катастрофу літака рейсу МН17. Пасажирський Boeing-777 «Малайзійських авіаліній», що виконував рейс МН17 із Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав катастрофи на окупованій Москвою частині Донбасу 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу — всі вони загинули. Міжнародна слідча група дійшла висновку, що літак був збитий зенітно-ракетним комплексом «Бук», який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських збройних сил, дислокованій у Курську.
Міжнародна слідча група 19 червня 2019 року назвала імена чотирьох підозрюваних, яких вважають причетними до транспортування та бойового застосування «Бука» — це колишній офіцер ФСБ, так званий колишній міністр оборони «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), генерал (а на час збиття літака — полковник ГРУ Генштабу збройних сил РФ), глава «ГРУ ДНР» Сергій Дубинський, підполковник-спецпризначенець ГРУ Олег Пулатов (усі — громадяни РФ) та громадянин України Леонід Харченко, який воював на боці «ДНР».
Якщо Дональд Трамп у разі перемоги на виборах спробує зупинити російську агресію, "може стати новим Джоном Кеннеді", 35 президентом США, якого вбили у 1963 році. >>
У росії, в Башкирії, вночі на 3 листопада з рейок зійшли 22 вагони з вугіллям. >>
Із приморського краю рф до районів поблизу з Україною в останній тиждень жовтня 2024 року рашисти перекинули понад 7 тисяч солдатів армії КНДР. >>
У Курській області з серпня підрозділи ППО ДШВ знищили 3 гелікоптери та 146 безпілотників ворога. >>
Ученого одного з місцевих вищих навчальних закладів затримали Харкові: він на замовлення представників РФ розробляв креслення та здійснював необхідні розрахунки для удосконалення дронів-камікадзе та установок для їх запуску. >>
Попередні переговори про припинення ударів по обʼєктах енергетичної інфраструктури одна одної ведуть Україна і росія. >>