Орда просувається: солдати КНДР вже готові до бою на Курщині, а рашисти займають міста на Донбасі
У Курській області розвідка США зафіксувала 10 тисяч солдатів Північної Кореї, які можуть почати наступ найближчими днями. >>
Президент Зеленський укотре побував у районі проведення Операції Об’єднаних сил.
Розцінюємо це як поглиблення розуміння президентською командою реальної ролі Збройних сил та загалом ситуації на фронті в загально-політичному розкладі та коригування системи комунікацій відповідно до висновків.
Цього разу президент Зеленський із головнокомандувачем генералом Хомчаком та виконуючим обов’язки командувача Об’єднаних сил генералом Ганущаком разом із представниками дипломатичних місій оглянули новий контрольний пункт в’їзду-виїзду «Щастя», який планується вже скоро відкрити.
Акцент було зроблено на облаштуванні КПВВ як місця надання послуг, у першу чергу адміністративних. Зокрема, на КПВВ розташовано відділення Ощадбанку, пошту та ЦНАП, який надаватиме 88 адміністративних послуг.
Починаючи з 8.00 10 листопада, згідно з рішенням командувача Об’єднаних сил, в усіх КПВВ у районі проведення Операції Об’єднаних сил відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування.
На території Донецької області через КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», а на Луганщині – через КПВВ «Станиця Луганська» та новостворені контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя» та «Золоте».
Пропуск громадян і транспортних засобів проводитиметься щоденно з 8.00 до 18.00. При в’їзді на територію, підконтрольну уряду України, проводитиметься температурний скринінг громадян.
Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки. Для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома» або обсервації, згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020.
Разом із президентом у поїздці були посли Німеччини, Швеції, Франції, Канади, заступник посла Великої Британії, спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Україні, координаторка системи ООН в Україні, тимчасова повірена у справах США.
Таким чином українська влада демонструє міжнародній спільноті свою налаштованість до дипломатично-політичних методів вирішення ситуації в результати дії режиму тиші. Проте от тут якраз і є на що звернути увагу.
Бо, з одного боку, режим тиші таки дав результати — кількість бойових втрат i поранень зменшилася в рази. Проте говорити власне про «тишу» можна лише умовно.
Бо наразі, навпаки, спостерігається зростання кількості вогневих провокацій. Утім це традиційний метод російського агресора: як тільки Україна бере перевагу у політично-дипломатичній площині, посилюється військовий тиск на лінії фронту.
У Курській області розвідка США зафіксувала 10 тисяч солдатів Північної Кореї, які можуть почати наступ найближчими днями. >>
У понеділок увечері рашисти атакували фугасними авіабомбами ФАБ-500 харківський Держпром — перлину архітектури, що перебуває під охороною ЮНЕСКО і є однією з найяскравіших візитівок міста. >>
Служба безпеки затримала двох агентів фсб, які коригували повітряні удари рашистів по Донецькій, Київській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях. >>
Кремлівського іменинника українські війська «привітали» потужним «феєрверком» у Феодосії, де від прильоту БПЛА спалахнув найбільший у Криму нафтовий термінал. >>
Бажання кремлівського режиму захопити всю територію Донецької області призводить до тотального знищення інфраструктури і загибелі місцевих жителів. >>
Воїни 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців офіційно заявили, що не вийшли з Вугледару на Донеччині та продовжують боронити місто. >>