Через карантин в Україні продовжили інвентаризацію сільгоспземель державної власності

05.08.2020
Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження, повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
 
 
«На жаль, через COVID-19 та карантинні обмеження, які були запроваджені по всій країні, цей процес затягнувся. Всі виконавці визнали, що не змогли виконати свої зобов’язання до 20 липня, як передбачалося підписаними угодами. Через карантин та наявність великої кількості оскаржень тендерних закупівель до Антимонопольного комітету укладання договорів відбулося лише у травні-червні, а не в березні. Через ці обставин інвентаризація стартувала на два місяці пізніше, ніж заплановано», — написав Роман Лещенко.
 
 
Чиновник повідомив, що за результатами наради з представниками компаній, які перемогли в тендерах на проведення державної інвентаризації земель, вирішили погодити з Кабміном відтермінування завершення інвентаризації сільгоспземель державної власності до 21 вересня 2020 року.
 
«Виконавці запевнили, що у двомісячний термін роботи будуть виконані. В іншому разі вони понесуть юридичну відповідальність, у тому числі жорсткі фінансові санкції, передбачені чинними договорами», — попередив очільник 
Держгеокадастру.