New Fashion Zone: компанія Garnamama показала колекцію одягу Hello, Mr. Roy! для тінейджерів

13.12.2019
New Fashion Zone: компанія Garnamama показала колекцію одягу Hello, Mr. Roy! для тінейджерів

Український виробник — для тінейджерів. (Фото надане New Fashion Zone.)

У фіналі V міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone компанія Garnamama показала колекцію одягу Hello, Mr. Roy! для тінейджерів, яку розробила дизайнерка Поліна Кондратенко.
 
 
Успішна колаборація відбулася завдяки роботі з Бюро New Fashion Zone, яке займається створенням капсульних колекцій для підприємств легкої промисловості та fashion-брендів із залученням молодих дизайнерів. 
 
 
Марія Терехова, керуючий партнер New Fashion Zone, розповіла: «Наше бюро розробляє нові колекції. Зокрема, і для реалізації спільних проєктів з підтримки молодих дизайнерів.
 
 
Для прикладу, Поліна Кондратенко отримала грант у 30 тис. грн від компанії Garnamama. Вже у 2020 році на учасників конкурсу чекають нові колаборації».
 
На створення колекції Hello, Mr. Roy! дизайнерку надихнув унікальний стиль робіт Роя Ліхтенштейна — американського художника, чия творчість відчутно вплинула на формування поп-арту.
 
У своїх перших роботах митець використовував образи з коміксів і реклами, збільшуючи їх і стилізуючи. Колекція виконана у стилі «спорт-шик», для якого характерний вільний, зручний і комфортний крій, що не сковує рухів.
 
Паттерн і колірну палітру було розроблено на основі аналізу творчості Роя Ліхтенштейна періоду 1970—1980 років, який характеризується найяскравішими його роботами.
 
В одязі активно використовуються елементи прийому color-blocking, поєднання тканини сміливих яскравих кольорів: синьо­го, жовтого і червоного з білим і чорним, а також паттерну, який нагадує образи з картин художника.  
 
Колекція цікава ще і тим, що дизайнерка використала у спортивному стилі характерні риси традиційного українсього одягу. Наприклад, рукав трикотажних світшотів дуже нагадує рукав української сорочки — кошулі, яка була раніше основою жіночого гарбдеробу.
 
Колекція — капсульна і нараховує наразі близько 20 моделей, які дуже вдало поєднуються між собою, а більшість речей — світшоти, футболки, бомбери та штани — унісекс, підходять як хлопцям, так  і дівчатам.
 
Тетяна Пилипчук, керівник проєкту, каже: «Підлітковий одяг — це доволі складна категорія, яку оминає більшість українських виробників, і наразі потребу задовольняють іноземні бренди. Ми захотіли створити щось унікальне, і  в цьому нам допомогла платформа New Fashion Zone, яка залучає молодих дизайнерів до співпраці з виробниками. За чотири місяці цікавої роботи з Поліною нам вдалося випустити колекцію, яка має всі шанси стати популярною серед тінейджерів України і Європи».
 
Наразі одяг від ТМ Garnamama успішно продається в Чехії, Польщі, Казахстані, Литві, Латвії, Німеччині, Естонії, Греції та Хорватії. 

 • Кремль не зможе уникнути відповідальності за МН17

  Росія знову отримала попередження, що їй не вдасться уникнути відповідальності за трагедію МН17. Сталося це коли представники офіційної Москви намагалися вже вкотре використати майданчик ООН, аби завадити правосуддю щодо збитого над Україною пасажирського літака рейсу MH17. >>

 • Уряд схвалив заходи з соцпідтримки українців під час карантину

  З 10 квітня цього року запроваджується інформаційна платформа "Допомога поруч" для надання підтримки та соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим незахищенним категоріям громадян з боку місцевої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо. >>

 • Українці платитимуть за ще одну компослугу

  У рахунках на оплату житлово-комунальних послуг за березень, які кияни отримають у квітні, з’явиться окремий рядок із внесками за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води. >>

 • Саудівська Аравія і Росія не йдуть на поступки щодо нафти

  Ер-Ріяд і Москва не готові поступатися один одному в своїй суперечці щодо відповідальності за падіння цін на нафту. Відтак, конференція представників країн – експортерів нафти, запланована на 6 квітня, переноситься на невизначений термін. >>