На Черкащині три нарколабораторії виробили «дурману» на 8 мільйонів гривень

26.11.2019

Діяльність трьох потужних нарколабораторій, організованих учасниками міжрегіонального угруповання з виробництва прекурсорів та амфетаміну, блокувала Служба безпеки України в Черкаській та Київській областях.
 
Про це «УМ» повідомили в пресслужбі Черкаського обласного управління СБУ.
 
Правоохоронці кажуть, що виробничі потужності організатори облаштували на території власних домогосподарств. Прекурсори та психотропи збували в різні регіони нашої країни через розгалужену мережу дилерів, а також адміністровані інтернет-магазини.
 
Наразі співробітники спецслужби затримали активних учасників угруповання у двох областях у момент виробництва наркотиків. 
 
«Під час обшуків за місцями проживання, а також у підсобних приміщеннях фігурантів справи виявлено обладнання для виготовлення прекурсорів та психотропних речовин, понад 100 кілограмів прекурсорів, майже тонну хімічних реактивів, партію амфетаміну та гроші, отримані від збуту «товару». Орієнтовна вартість вилучених наркотичних речовин становить 8 мільйонів гривень за цінами чорного ринку», — наголошують у СБУ.
 
І додають, що трьом учасникам угруповання слідчими УСБУ в Черкаській області здійснено повідомлення про підозри у вчиненні злочинів.
Заходи з викриття наркоділків відбувалися під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.