Жіноча збірна з боксу завоювала перше місце на міжнародному турнірі в Латвії

06.03.2019

«Золота» команда української збірної святкує перемогу.

Міжнародний боксерсь­кий турнір Riga Ladies Boxing Cup 2019 закінчився тріумфальною перемогою української команди.

Участь у змаганнях узяли представниці Національної жіночої збірної України, які показали дійсно вражаючий результат: в активі наших дівчат чотири золотi, дві срібні та чотири бронзові нагороди і в підсумку — перше загальнокомандне місце.

А чемпіонка турніру у ваговій категорії до 48 кілограмів Юлія Дем’яненко ще й отримала відзнаку «Найкращого боксера змагань».

Персонально переможцями та призерками змагань стали: «золото»: вагова категорія 48 кг — Юлія Дем’яненко, вагова категорія 64 кг — Ліна Кариченська, вагова категорія 69 кг — Наталія Мелешко, вагова категорія +81 кг — Марія Ловчинська.

«Срібло»: вагова категорія 54 кг — Інна Статкевич, вагова категорія 81 кг — Єлизавета Саюшкіна.

«Бронза»: вагова категорія 57 кг — Олександра Федiс, вагова категорія 75 кг — Єлизавета Слюсар, вагова категорія 60 кг — Олена Медведенко, вагова категорія 64 кг — Юлія Лясота.

Завдяки цим дівчатам наша збірна перемогла команди з Болгарії, Данії, Естонії, Ірландії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Угорщини, Фінляндії, Чехії, Чорногорії та Швеції.