Порозумітися з війною: пастки і компроміси. Мар’яна Савка
Мар’яна Савка має понад десять книжок віршів, місце їй в історії сучасної поезії давно заброньовано. >>
Євген Кріп.
За родовим походженням цього художника можна вважати символом соборної України: його мати — з-під Чернігова, батько — з-під Львова.
А малював він по-європейськи, незважаючи на те, що творити починав у радянські часи.
Створював пейзажі, натюрморти, ню, настінні розписи у стилях реалізму і символізму, дотримуючись українських та європейських традицій.
Три десятки його робіт зберігаються в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Близько 200 — із приватних колекцій і музеїв — із 25 січня по 15 березня експонують на виставці у Києві на Андріївському узвозі, в мистецькому просторі Брей-Сlub.
На виставці робіт Євгена Крiпа у Києві презентували унікальний художній альбом, а також представили два фільми про митця.
Родичі передали картини Євгена Крiпа до Національного музею у Львові імені Андрія Шептицького та Національного художнього музею України.
Мар’яна Савка має понад десять книжок віршів, місце їй в історії сучасної поезії давно заброньовано. >>
У широкий прокат із 29 травня повертається культова українська стрічка «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова - на великі екрани вийде її оновлена версія. >>
Пожежа в музеї "Українське село культурної спадщини"спалахнула в Канаді поблизу міста Едмонтон. >>
Скульптуру українського художника Олексія Сая "Воля" встановили на Центральному залізничному вокзалі. >>
У Національному центрі "Український Дім" у Всесвітній день мистецтва, 15 квітня, відбулася презентація нової пам'ятної монети "Світ мистецтва кутюр'є. Любов Панченко", присвяченої багатогранній постаті, душі українського мистецтва, видатній художниці-модельєру та шістдесятниці Любові Панченко. >>
Анонс балету «Соляріс» уже сам по собі обіцяв небуденну подію — новітнє мистецьке втілення філософсько-фантастичного роману славетного львів’янина Станіслава Лема. >>