Оззі Осборн зізнався у сексуальній залежності

06.11.2018
Оззі Осборн зізнався у сексуальній залежності

Оззі Осборн з дружиною Шерон.

Як кажуть галичани: «Чим горнець накипів, тим буде (пардон) смердіти». Так і чоловіки: один раз зрадив, дружина виба­чила — чекайте нових походеньок.
 
От і Шерон Озборн, дружина всесвітньо відомого рок-музиканта Оззі Осборна, почала підозрювати, що щось-таки негаразд у їхньому сімейному житті, після того як отримала повідомлення по електронній пошті від чоловіка, яке він випадково надіслав їй, хоча адресоване воно було його пасії.
 
Що казати, неприємний сюрприз, та Шерон не розгубилася, про що й розповіла в інтерв’ю одному з американський журналів.
 
Вона змусила свого чоловіка зізнатись у зраді, але в досить незвичний і навіть небезпечний спосіб.
 
Зазвичай Оззі вживає снодійне перед сном. Шерон же, після того як благовірний (чи вже не дуже) випив пігулку, підсипала йому ще дві подрібнені таблетки в напій.
 
Коли ж чоловік заснув міцним сном, випитала його про всі таємниці подружньої зради.
 
Звісно, виявилося, що підстави хвилюватися таки були і причиною цьо­му стала зіркова стилістка Мішель П’ю.
 
Зраджена дружина дізналася не лише про персону розлучниці, а й про те, як довго це тривало. Це не могло потішити Шерон, проте жінка виявила неабияку житейську мудрість і поговорила з чоловіком про їхні проблеми.
 
За її словами, Оззі було соромно, адже їхньому шлюбу вже 35 років, тож колишній вокаліст рок-групи Black Sabbath пообіцяв дружині, що покінчить із таємним романом.
 
Проте ідилія тривала недовго, і вже через півроку стало відомо, що музикант знову скочив у гречку, навіть незважаючи на те, що після святкування 35-ї річниці їхнього з Шерон шлюбу вони поновили свої подружні обітниці.
 
Музикант зізнався, що страждає від сексуальної залежності і навіть пройшов курс терапії. Його ж дружині після повторної зради довелося пройти не один сеанс із психологом, щоб відпустити образу після важкої зради. Чого не зробиш заради збереження сім’ї. 

 • Брітні Спірз потрапила до психіатричної лікарні

  Скасувавши концерти нового шоу «Домінейшн», співачка вирішила присвятити більше часу своїм близьким, особливо батькові, який напередодні переніс дві операції, після останньої виникли ускладнення, і здоров’я його наразі під загрозою (минулої осені у 66-річного чоловіка діагностували хворобу кишечнику >>

 • Внучка Грейс Келлі виходить заміж за режисера

  Монарша сім’я Гримальді вже майже півстоліття дає харч для жовтої преси, починаючи з казкового весілля американської актриси Грейс Келлі та монарха Монако Реньє ІІ, її трагічної загибелі та закінчуючи постійними інфоприводами їхніх нащадків — трагічної загибелі чоловіка старшої доньки Кароліни, рома >>

 • Ніколас Кейдж побрався «по п’яні» у Лас-Вегасі

  Не тільки в США, а й у цілому світі (завдяки переважно кінематографу) знають, що одружитися за кілька годин без будь-якої адміністративної метушні можна в Лас-Вегасі — місті, яке точно ніколи не спить, адже це рай для ігроманів, любителів казино, дорогих ресторанів, клубів, веселого розгульного житт >>

 • Донька Мадонни підкорила рекламний бізнес

  Чимало є історій, коли діти відомих батьків настільки втомлюються бути під прицілами фотокамер або ж, навпаки, перебувати у тіні своїх знаменитих «предків», що шукають прихистку в наркотичному дурмані чи алкогольній нірвані. >>