У Деніела Крейга і Рейчел Вайс народилася донечка

05.09.2018
У Деніела Крейга і Рейчел Вайс народилася донечка

У свідомості пересічних глядачів Джеймс Бонд має бути таким собі брутальним мачо, який змінює подружок від серії до серії.
 
 
Та раптом усіх «накрила» новина: віднині 50-річний агент 007 буде міняти памперси, недосипати ночі, адже його 48-річна дружина (а вона у нього таки є) — Рейчел Вайс — народила йому донечку.
 
 
Подробиць цього таїнства поки ніхто не знає, так само як і імені новонародженої, проте відомо, що батьки щасливі і радісно схвильовані.
 
Можна тільки позаздрити досягненням американської медицини, яка допомагає своїм громадянкам у такому досить поважному, як для породіллі, віці виносити і народити здорове дитятко.
 
Нагадаємо, для подружжя — це перша спільна дитина, хоча Рейчел виховує 11-річного сина Генрі від цивільного шлюбу з відомим режисером Дарреном Аронофскі (відомим за культовим фільмом «Реквієм за мрією»).
 
Та й у «Джеймса Бонда» є донька Елла від першого шлюбу з шотландською актрисою Фіоною Лаудон. Еллі вже 25 років, і хоча її батьки розлучилися, коли їй був лише рік, проте батько завжди був присутнім у її житті і виявився турботливим і уважним неньом.
 
Нагадаємо, що Крейг і Вайс познайомилися на зйомках трилера «Будинок мрій» у грудні 2010 року, в якому зіграли подружню пару, а вже 22 червня 2011-го побралися в Нью-Йорку.
 
Своє весілля вони тримали в таємниці (як і належить агентам секретних служб), та й запрошено на нього було лише четверо гостей, у тому числі повнолітню доньку Крейга Еллу та п’ятирічного сина Вайс — Генрі. І щоб там не казали про голлівудські пари, їхній шлюб триває вже 7 щасливих років, вінцем якого стало народження донечки. 

  • Брітні Спірз потрапила до психіатричної лікарні

    Скасувавши концерти нового шоу «Домінейшн», співачка вирішила присвятити більше часу своїм близьким, особливо батькові, який напередодні переніс дві операції, після останньої виникли ускладнення, і здоров’я його наразі під загрозою (минулої осені у 66-річного чоловіка діагностували хворобу кишечнику >>

  • Внучка Грейс Келлі виходить заміж за режисера

    Монарша сім’я Гримальді вже майже півстоліття дає харч для жовтої преси, починаючи з казкового весілля американської актриси Грейс Келлі та монарха Монако Реньє ІІ, її трагічної загибелі та закінчуючи постійними інфоприводами їхніх нащадків — трагічної загибелі чоловіка старшої доньки Кароліни, рома >>

  • Ніколас Кейдж побрався «по п’яні» у Лас-Вегасі

    Не тільки в США, а й у цілому світі (завдяки переважно кінематографу) знають, що одружитися за кілька годин без будь-якої адміністративної метушні можна в Лас-Вегасі — місті, яке точно ніколи не спить, адже це рай для ігроманів, любителів казино, дорогих ресторанів, клубів, веселого розгульного житт >>