Хто селян жити вчить

09.08.2017
На сьогодні у Верховній Раді України — 450 депутатів і стільки ж у російській Держдумі, хоча населення Російської Федерації — понад 140 мільйонів, а України — лиш понад 40 млн.
 
Є необхідність у прийнятті в нашій країні закону, який би дозволяв виборцям знайомитися з кандидатами на окружних виборчих зборах, як було раніше.
 
Зараз нам представляють керівників так званих партій  (далеких від національних ідей).
 
Зі своїми списками, в яких значаться люди, часто далекі від законотворчої роботи і які не можуть називатися народними обранцями, а, швидше, представниками різних олігархічних угруповань.
 
До наступної Верховної Ради не повинні обиратися люди, які за часи незалежності обиралися більше двох разів, бо вони вже показали, що не здатні ні зміцнити дер­жаву, ні покращити життя українців.
 
До керівництва країною повинні прийти молоді, освічені патріоти, не пов’язані з минулою системою.
 
Щодо реформ на селі і продажу землі. Керівництву держави байдуже, як живе село після кучмівських реформ колгоспів.
 
Результат відомий: колгоспна система знищила надбання, нажите селянами розікрала, систему освіти, медицину, культуру доконують.
 
Це все тому, що реформи починають зверху, часто люди, незнайомі з селянським життям. Таким чином плани зі знищення села добігають кінця.
 
У селян забрали все, що вони мали, але вони ще тримаються, бо ще мають корівку і земельний пай.
 
Тож реформатори хочуть прийняти закон про продаж землі і таким чином забрати в селян останнє.
 
Те саме свого часу зробили Ленін і Сталін, проголосивши: «Заводи — робітникам, землю — селянам», а насправді і ті, й другі отримали дулю з маком.
 
А чому б керівництву дер­жави не спитати у власників землі щодо її продажу, що вони скажуть.
 
Я б порадив зібрати в кожному селі  збори власників паїв, на яких обрати Раду власників землі, яка б захищала права й інтереси пайовиків.
 
Збори власників паїв повинні вирішувати, як їм чинити в різних ситуаціях. Особи, які орендують землю, повинні мати справу з Радою власників паїв.
 
У свою чергу, держава нехай готується до продажу землі селянами, можливо, така необхідність може настати, але в цей процес держава не повинна втручатися. 
 
Василь ГЕЦЬКО
Домівка, Чечельницький район, Вінницька область
  • За отруєнням Віктора Ющенка ймовірно стоїть росія - розвідка США

    Цей страшний злочин підірвав здоровʼя Ющенка, перший рік його президентства був пеклом, з постійними лікарнями і десятками операцій. Але він вистояв, зробив все, для усвідомлення суспільством трагедії Голодомору, відстоював проєвропейський вектор розвитку країни >>

  • Українська дилема Трампа

    Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>

  • Війна росії з Україною почалася 107 років тому

    Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>

  • Хейтером може стати кожен: не реагуйте і не вступайте в пусті суперечки

    Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>

  • Трамп тріумфує. Історичний камбек

    Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>