Генерали згадали про Новобогданівку, аби вона не нагадала про себе?

Генерали згадали про Новобогданівку, аби вона не нагадала про себе?

Міністр оборони Олександр Кузьмук здійснив свою першу робочу поїздку. Об'єктом уваги «нового старого» керівника оборонного відомства стала військова частина А-2985, склади боєприпасів якої 6 травня злетіли у повітря. Упродовж тижня над головами переляканих людей свистіли снаряди і навіть ракети. Осколки від них нашпигували місцеві чорноземи в радіусі 15 кілометрів. Було зруйновано чи пошкоджено сотні будинків у Новобогданівці та ще принаймні п'яти селах Мелітопольського району.

Три дні голодної дієти

Три дні голодної дієти

Другий день поспіль біля Львівського обласного штабу кандидата в президенти Віктора Януковича голодують львівські вчителі, які вимагають повернення їм боргів відповідно до 57-ї статті «Про освіту».

Василь-богатир

Василь-богатир

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Володар титулу «Найсильніша людина планети-2004» українець Василь Вірастюк отримав офіційне запрошення на 30-ті ювілейні змагання з бодібилдінгу «АрнольдКлассік». Це одне з найвідоміших у всьому світі культуристських змагань, що проводиться за ініціативи та підтримки відомого актора, культуриста і губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера.

Біле сонце іракської пустелі

Біле сонце іракської пустелі

Українські гостини протягом чотирьох днів неабияк сподобалися військовому керівництву Іраку. Цю делегацію очолював генсек Міноборони цієї країни пан Бруска Нурі Шавейз. Ще б пак, адже нове керівництво Збройних сил нової демократичної республіки, окрім протокольних зустрічей з міністром оборони Олександром Кузьмуком та Прем'єром Віктором Януковичем, відвідало і стратегічні військові підприємства України, де, прицмокуючи язиком від задоволення, іракці висловили бажання оснастити власну армію українською технікою.

Проти остарбайтерів — ост-шахраї

Проти остарбайтерів — ост-шахраї

Либонь, класичний вислів Остапа Бендера про те, що поки існують грошові знаки, завжди існуватимуть люди, у яких їх трохи більше, ніж в інших, годиться доповнити. Бо поки існують люди, у яких грошових знаків трохи більше, завжди існуватимуть інші — ті, хто хоче ними заволодіти у будь-який спосіб. А коли вони ще й у твердій валюті і регулярно надходять із-за кордону цілком офіційними каналами, за рішеннями урядів Німеччини та Австрії, як компенсації колишнім остарбайтерам, то, скажіть, як після однієї-двох вдалих оборудок встояти перед спокусою поставити «експропріацію» на конвеєр?

Два в одному

Два в одному

Через два роки аеропорт «Бориспіль» отримає нове «обличчя». Провести його реконструкцію обіцяють компанія «Аеросвіт» і саме керівництво летовища, які зараз ділять між собою територію аеропорту. Інвестувати гроші у будівництво нібито зголосилась японська фірма, однак поки що переговори України та Японії не завершились. Про це «УМ» повідомив заступник генерального директора Державного міжнародного аеропорту «Бориспіль» Василь Гончаров.

А грітися будемо чаєм?

А грітися будемо чаєм?

Учора у Києві розпочався опалювальний сезон, який зазвичай стартує 15 жовтня. Про це «УМ» повідомили у прес-службі Київміськадміністрації. Принаймні відповідне розпорядження підписав київський мер Олександр Омельченко. Тепловий кран обіцяли відкрутити в пологових будинках, лікарнях, дитячих садочках, школах та школах-інтернатах і в будинках для людей похилого віку.

Всі статті рубрики