Хто там недієздатний?

Хто там недієздатний?

І що воно за лихо — як не стараються деякі фракції екс-більшості вислужитися перед Банковою, а все не виходить. Скільки не бойкотують сесію Верховної Ради, аби підтвердити тезу «кризових менеджерів» із сусідньої вулиці про недієздатність парламенту, а закони ухвалюються, рішення приймаються... Довелося йти ва-банк.

Вони до нас у недобрий час

Вони до нас у недобрий час

«Симетрична» відповідь влади на викриття опозицією сховищ «чорної» поліграфії проти Віктора Ющенка набула спотвореної й цинічної форми. У ніч з 7 на 8 жовтня скоєно напад на одну з київських друкарень, яка офіційно виготовляла законні матеріали передвиборчої агітації за кандидата на пост Президента від коаліції «Сила народу».

Арешт опального генерала

Арешт опального генерала

Скандально відомий генерал СБУ Валерій Кравченко, який півроку переховувався в Німеччині, приїхав в Україну. Однак досі місце його перебування невідоме. Адже на перетині українсько-польського кордону на Львівщині генерала-дисидента затримали київські співробітники Служби безпеки Україні й після двогодинної конфіденційної розмови повезли у невідомому напрямку.

«Темники». Тепер і для Верховної Ради

«Темники». Тепер і для Верховної Ради

У тому, що заради збереження при владі дехто не зупиниться навіть перед злочином, в умовах кучмівської України ми вже мали нагоду переконатися не раз. Корупція, підкупи, розкрадання, брутальне порушення Конституції — усе це було і поки ще є. Навіть КамАЗи на шляху «незручних» владі осіб були. Але того, що трапилося з опозиційним кандидатом у президенти, який для злочинних можновладців є безпосередньою загрозою їхньому пануванню, незалежна Україна ще не бачила. Позавчора лікарі віденської клініки «Рудольфінерхаус», які рятували Віктора Ющенка після ймовірного замаху на його життя, звернулися до пацієнта з проханням дозволити їм залучити до з'ясування причин його хвороби спеціалістів з області бойових засобів та біологічної зброї. Оскільки, як уже повідомляла «УМ», мають переконливі підстави підозрювати: проти Ющенка було застосовано саме біологічну зброю. Про це сказано в листі медиків авторитетної австрійської клініки до В.Ю. Цей документ на вечірньому засіданні Верховної Ради, після виступу голови парламентської тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин отруєння Віктора Ющенка Володимира Сівковича, зачитав віце-спікер ВР, керівник виборчої кампанії опозиційного кандидата Олександр Зінченко. «Бачить Бог, ми хотіли уникнути цього повідомлення на широкий загал, оскільки воно призначалось членам комісії, — пояснив Зінченко на терміново скликаній з цього приводу прес-конференції, — але після виступу Володимира Сівковича були змушені це зробити».

Всі статті рубрики