22.12.2015

Хокей

Чемпіонат світу серед молодіжних збірних U-20. Дивізіон ІВ (Франція). Матчі збірної України: з Францією — 2:3 ОТ; з Польщею — 0:1 ОТ; з Великою Британією — 2:3; зі Словенією — 5:3 (Тимченко, Ворона — 2, Радецький — 2).

Підсумкове становище: Франція, Польща, В. Британія — 8, Україна — 5, Словенія — 1.

Українська молодіжка, якою керує Андрій Савченко, ще на рік лишилася в третьому за силою дивізіоні. Найкращим голкіпером турніру в Межеві став воротар «Донбасу» Богдан Дьяченко.

* * *

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Матчі 11-го туру. «Донбас» — «Витязь» — 9:2, 4:1.

Лідери: «Донбас» — 58 (22 матчі), «Дженералз» — 46 (18), «Кременчук» — 46 (20), «Витязь» — 29 (19).

Футзал

Екстра-ліга. 12-й тур. ЛТК-ІнБев-НПУ — «Енергія» — 3:4, «Ураган» — «Продексім» — 3:1, «Спортлідер+» — «Приват» — 3:2, «Локомотив» — «Титан-Зоря» — 7:1.

Лідери: «Локомотив» — 30 (10), «Енергія» — 25 (11), «Спортлідер» — 18 (11), «Продексім» — 16 (11), ЛТК — 13 (10), «Титан» — 13 (11).

Гандбол

Жінки. Чемпіонат світу (Данія). 1/4 фіналу. Голландія — Франція — 28:25, Польща — Росія — 21:20, Норвегія — Чорногорія — 26:25, Данія — Румунія — 30:31 ОТ.

Півфінали. Голландія — Польща — 30:25, Норвегія — Румунія — 35:33 ОТ.

За третє місце. Польща — Румунія — 22:31.

Фінал. Голландія — Норвегія — 23:31.

Норвежки втретє виграли «золото» ЧС (після успіхів 1999 і 2011 років).

* * *

Жіноча суперліга. «Реал» — «Університет-Дніпрянка» — 23:24, 22:29; «Економ-Універ» — «Карпати» — 17:24, 14:29.

Лідери після 14 матчів: «Карпати» — 28, «Галичанка» — 24, «Дніпрянка» — 19.

* * *

Чоловіча суперліга. «Мотор» — «ЗТР» — 30:24, ЦСКА — «ЗТР-Буревісник» — 35:29, «ЗТР» — «КДЮСШ-Політехнік» — 50:9, 35:15; ЦСКА — «Мотор» — 18:28.

Лідери: «ЗТР» — 20 (11), «Мотор» — 18 (9), ЦСКА — 14 (10).

Баскетбол

Чемпіонат України (ФБУ). «Кривбас» — «Інфіз» — 92:70, «Волиньбаскет» — «Хімік» — 56:73, «Черкаські мавпи» — «Миколаїв» — 80:84, «Запоріжжя» — «Динамо» — 55:76, «Волиньбаскет» — «БІПА-Одеса» — 68:74, «Кривбас» — «Динамо» — 70:80, «Запоріжжя» — «Інфіз» — 84:71.

Лідери: «Хімік» — 13 перемог / 1 поразка, «Кривбас» — 11/4, «БІПА-Одеса» — 8/7, «Динамо» — 9/5.

* * *

Суперліга. «Дніпро» — «Галичина» — 90:61, «Харків» — «Одеса» — 75:72, «Одеса» — «Кремінь» — 70:72 «Будівельник» — «Говерла» — 81:68, «Хортиця» — «Галичина» — 72:103.

Лідери: «Дніпро» — 9/0, «Галичина» — 8/2, «Будівельник» — 7/3, «Харків» — 5/5.

Шахи

Василь Іванчук став переможцем рапід-турніру «ACP Мастерз» в Ашдоді (Ізраїль). Учасники турніру були поділені на дві групи. Львів’янин із 3,5 очка посів перше місце у групі В. Павло Ельянов, який також грав у цій групі, поділив 3-5-те місця. У півфіналі Іванчук у двох партіях переміг Яна Нєпомнящего (Росія) — 1,5:0,5. У фінальній серії проти Етьєна Бакро Іванчук переміг у перших двох партіях, а третю звів унічию, здобувши перемогу із загальним рахунком 2,5:0,5.

* * *

Перед тим у Львові завершилися чемпіонати України 2015 року з шахів. У фінальних змаганнях серед чоловіків взяли участь 12 шахістів, у жінок корону виборювали 10 майстринь. Інтрига чоловічого турніру полягала в тому, що до фінішу з однаковою кількістю балів дійшли відразу три гравці. І тільки додаткові показники визначили найкращого: ним став львів’янин Андрій Волокітін. «Срібло» у Мартина Кравців, трійку призерів замкнув Захар Єфименко.

У жіночому фіналі неочікувано для фахівців перемогу здобула Анастасія Рахмангулова з Миколаєва; срібну нагороду виборола Ольга Калініна, на третій сходинці опинилася наймолодша учасниця чемпіонату киянка Юлія Осьмак. Марія Музичук боролася з чоловіками, але спромоглася посісти лише 10-те місце.