Померти на батьківщині

Померти на батьківщині

Дві доби знадобилося кримським правоохоронцям, щоб розкрити вбивство Сервера і Аліє Омерових у Сімферополі. У Криму ця родина була добре відомою. Сервер Омеров — один із ветеранів кримськотатарського національного руху, колишній міністр будівництва Республіки Узбекистан, депутат кількох скликань Верховної Ради УзРСР, голова Організаційного комітету з проведення другого Курултаю кримськотатарського народу, член Президії, керівник відділу інвестицій і економіки Меджлісу кримськотатарського народу в 1991—1996 роках, член Республіканської комісії у справах депортованих народів Криму при Кабінеті Міністрів України.

«Міст» поплатився за зміст?

«Міст» поплатився за зміст?

Сталося це в неділю близько четвертої ранку: в будинку на Сихівській,8, де знаходиться ТРК «Міст», загорівся електрощиток. Оскільки, як зазначено у повідомленні прес-центру Головного управління МінНС у Львівській області, загоряння сталося «через внесення джерела вогню ззовні», підстав сумніватися в тому, що це був зумисний підпал, немає. Збитки, завдані пожежею, наче й не такі вже великі (вогнем знищено два мотки електрокабелю і вхідні двері в електрощитову, а сумарний збиток становить 5—8 тисяч гривень), але насторожує інше: будинок телекомпанії горить уже вдруге за останній тиждень!

Смертельна велопрогулянка

Смертельна велопрогулянка

Жахлива трагедія сталася днями в Черкаській області: троє школярів — учні 9-го, 10-го та 11-го класу, — які поверталися пізно ввечері додому на велосипедах, потрапили під колеса вантажної «ГАЗелі». Дорожня пригода сталася на 148-му кілометрі автотраси Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя: хлопці їхали в попутному напрямку, коли на них наїхала вантажівка, за кермом якої був 22-річний водій. Усі троє велосипедистів загинули: один школяр помер на місці, другий — дорогою до лікарні. За життя третього медики боролися в реанімації, однак хлопчина від отриманих ран помер, повідомляє УНІАН. За попередніми даними, причиною ДТП стала неуважність водія «ГАЗелі». Наразі триває розслідування.

Тузик із паспортом

Тузик із паспортом

27 листопада минулого року комісар ЄС з охорони здоров'я Девід Бірн повідомив, що з 3 липня 2004 року всі мешканці ЄС та прибульці з-за меж Євросоюзу зможуть пересуватися його територією лише за наявності на своїх чотириногих улюбленців (собак, котів та хом'ячків) спеціального єдиного для всіх 25 країн-членів ЄС документа, так званого «паспорта для тварин». Такі паспорти мають видаватися ветеринарними службами країни, де мешкає власник тварини, і в них повинні бути внесені дані про медичну історію тварини, номер її татуювання чи дані вживленого під шкіру ідентифікаційного електронного чіпа, здійснення щеплення проти сказу та інших необхідних щеплень. Ці паспорти будуть також дійсні для ввезення хазяями своїх улюбленців на території Андорри, Ісландії, Ліхтенштейну, Монако, Норвегії, Сан-Маріно, Швейцарії та Ватикану. У випадку відвідин Великої Британії, Ірландії та Швеції будуть вимагати додаткові документи про те, що щеплення проти сказу виявилося ефективним (наявність в організмі тварини відповідних антитіл), повідомив інформаційний сайт Євросоюзу www.euobserver.com.

Здрастуй, сум...

Здрастуй, сум...

Якщо вродливі й знамениті обличчя Маріанни символізують Францію, то маленька паризька пташка, навіжена гонщиця, азартна і свавільна письменниця Франсуаза Саган є еталонною француженкою. Слава 19-рiчного дівчиська, яке від досади через провалену сесію на філфаці Сорбонни сіло настукувати одним пальцем повість «Здрастуй, сум!», була казковою: твір переклали 30 мовами і видали накладом 11 мільйонів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики