20.10.2015

Велоспорт

На чемпіонаті Європи з велотреку, який відбувся у швейцарському місті Гренхен, українці залишилися без медалей. Анна Соловей змогла завоювати нагороду в гонці за очками й стала однією з чотирьох спортсменок, які зуміли відірватися на коло. Але, набравши 23 очки, наша співвітчизниця стала четвертою. Від призової трійки Соловей відокремили 9 пунктів, а «золото» взяла полячка Катажина Павловська, яка заробила 46 очок.

Загалом на чемпіонаті найуспішніше виступали представники Великої Британії — 6 золотих медалей + 3 бронзові.

Тріатлон

Українка Юлія Єлістратова виграла етап Кубка світу з триатлону, який проходив у турецькому місті Аланья. Житомирянка показала результат 1:59:32, ставши найкращою серед 68 учасниць. На другому місці розташувалася американка Саммер Кук.

Гандбол

Чоловіки. Ліга чемпіонів. Група D. 5-й тур. «Елверум» (Норвегія) — «Мотор» (Запоріжжя) — 29:30 (Янсруд (9) — Пуховський (11), Бурка (7)), «Бая-Маре» — «Металург» — 21:20, «Кадеттен Шаффгаузен» (Швейцарія) — «Ск’єрн» — 24:30.

Турнірне становище: «Ск’єрн» — 8, «Мотор», «Бая-Маре» — 6, «Металург» — 4, «Шаффгаузен», «Елверум» — 3.

* * *

Кубок ЄГФ. Другий раунд. «ЗТР» (Україна) — «Гурнік» (Польща) — 27:26 (перший матч — 25:28).

Запоріжці вибули з розіграшу.

* * *

Українські прикордонники не пропустили в країну гандболісток клубу «Пріштіна» з Косова, які їхали на матч Кубка ЄГФ проти львівської «Галичанки». Причина — невизнання Україною Республіки Косово і неправильно оформлені суперницями документи.

Хокей

Чемпіонат України. 4-й тур. «Дженералз» — «Крижинка-Компаньйон» — 10:0 і 13:0; «Рапід» — «Кременчук» — 1:9 і 1:14; «Витязь» — «Донбас» — 2:7 і 1:6; «Білий барс» — «Юність» — 8:3 і 6:3.

Становище команд після 8 матчів: «Донбас», «Дженералз» — 21, «Кременчук» — 18, «Витязь», «Білий барс» — 12, «Рапід» — 9, «Крижинка-Компаньйон» — 3, «Юність» — 0.

Футзал

Екстра-ліга. 6-й тур. «Спортлідер+» — «Локомотив» — 1:8, «Приват» — «Титан-Зоря» — 5:7, «Кардинал-Рівне» — ЛТК-ІнБев-НПУ — 2:3, «Ураган» — «Енергія» — 1:3.

Турнірне становище: «Локомотив» — 15 (5), «Енергія» — 15, «Продексім» — 10 (5), «Спортлідер», «Титан-Зоря» — 9, «Ураган» — 5 (5), «Приват» — 4 (5), ЛТК-ІнБев-НПУ — 3 (5), «Кардинал» — 0 (5).

Волейбол

Чоловіки. Чемпіонат Європи (Болгарія, Італія). Півфінали. Болгарія — Франція — 2:3, Словенія — Італія — 3:1.

За третє місце. Болгарія — Італія — 1:3.

Фінал. Франція — Словенія — 3:0 (25:19, 29:27, 29:27; перше в історії європейське «золото» французьких волейболістів).

Регбі

Чемпіонат світу (Англія, Уельс). Чвертьфінали. ПАР — Уельс — 23:19, Н. Зеландія — Франція — 62:13, Ірландія — Аргентина — 20:43, Австралія — Шотландія — 35:34.

Жодна європейська команда вперше в історії не змогла пробитися у півфінал ЧС.

Теніс

«Челленджер» у Ренні (призовий фонд — 85 тис. євро). Чвертьфінал. Марченко (Україна, 8) — Хачаров (Росія) — 6:4, 6:3. Півфінал. Сейслінг (Нідерланди) — Марченко — 7:6, 3:6, 6:4.

* * *

Турнір WTA International у Тяньцзині (426 750 дол.). Другий раунд. Дуань (Китай) — Л. Кіченок (Україна) — 7:6, 2:6, 4:6. Пари. Півфінал. Юрак/Мелікар (Хорватія/США) — Л./Н. Кіченок (Україна, 3) — 6:3, 7:6.

* * *

Шестеро українок зголосилися брати участь у «Кубку Кремля» — турнірі WTA Premier у Москві з призовим фондом 703 тис. дол. Ангеліна Калініна, Катерина Козлова та Юлія Бейгельзімер програли на старті відбору, Марина Заневська й Ольга Савчук вибули після другого раунду кваліфікації. Леся Цуренко стартуватиме відразу з основної сітки.

Дзюдо

На одному з елітних турнірів у світі дзюдо — паризькому Гран-прі, що проходить у знаменитому комплексі «Берсі», український дзюдоїст Георгій Зантарая здобув «срібло» у ваговій категорії 66 кг. У фіналі киянин програв Даваадору Тумурхулегу з Монголії. Ірина Кіндзерська в Парижі посіла третє місце у вазі понад 78 кг.

Стрибки у воду

Вікторія Кесар та Анастасія Недобіга здобули «срібло» Гран-прі зі стрибків у воду в Сінгапурі в синхронних стрибках із 3-метрового трампліна.

Американський футбол

Чемпіонат України. Фінал. «Київські бандити» — «Ужгородські лісоруби» — 21:34.

Шахи

На Гран-прі ФІДЕ в Монако українка Марія Музичук програла білими ключову партію 10-го туру китаянці Хоу Їфань і зрештою закінчила турнір на другому місці з 7 очками (стільки ж пунктів у Хампі Конеру з Індії). Їфань здобула 9 очок з 11 можливих. Наталія Жукова й Анна Музичук набрали по 4,5 бала, це 10-те й 11-те місця серед 12 учасниць.