ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Шрідхар Чіллал і його рекордні нігті.
Мешканець Індії Шрідхар Чіллал нарешті здійснив свою мрію — потрапив у Книгу рекордів Гіннесса. Щоб встановити рекорд, чоловік не підстригав нігті на лівій руці аж із 1952 року. І добився того, що загальна їх довжина сягнула 909,6 сантиметра. Найдовший ніготь на «рекордній» руці виріс аж до 2 метрів, найкоротший — «усього лише» до 164,5 сантиметра.
При цьому, як запевняє Чіллал, його довгі нігті дуже ламкі, тому всі ці роки йому доводилося бути дуже обережним, щоб їх не зламати. Особливо — вночі. Індієць уже звик щопівгодини прокидатися, аби перевірити цілісність нігтів і покласти руку зручніше.
Чекаючи на всесвітню славу, пан Шрідхар зазнав немало прикрощів у рідному селі. Він довго не міг влаштуватися на роботу й так і не зміг одружитися. За словами рекордсмена, навіть якщо котрась із дівчат була й не проти вийти за нього заміж, то категорично відмовлялися від такого зятя її батьки. А в Індії з цим суворо.
Втім 78-річний Чіллал запевняє, що не шкодує про своє рішення відрощувати нігті заради рекорду, ухвалене 63 роки тому. «Мені ніколи не доводиться чекати в черзі, я завжди в центрі уваги — і це чудово!» — каже чоловік.
Тепер, досягнувши мети, він планує нарешті обстригти нігті й подарувати їх музею. Тож хоч на старість років буде шанс нарешті одружитися.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>
Нещодавно я писала матеріал про переробку різдвяних ялинок у різних країнах Європи: ними годують тварин, опалюють приміщення чи удобрюють ґрунт. >>