АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 22 по 28 липня
22 липня. Із 15-ї години 9-й місячний день. Його енергетика вкрай важка і небезпечна ілюзіями, оманами й обманами Можливі безпричинні тривоги та страхи. >>
Єва Карнейро.
У лондонського «Челсі» давно вже не було такого жахливого початку сезону, як нинішній. У п’яти матчах чинний чемпіон англійської прем’єр-ліги заледве здобув чотири очки, чим неабияк засмутив своїх фанів і, звісно, керівництво клубу. Що ж до амбіційного тренера лондонців Жозе Моуріньйо, то він узагалі навісніє, оскільки програвати не звик. Після кожної невдачі португальський коуч нагадує журналістам, що він — чемпіон, і зриває злість на підлеглих. Чи не першою під гарячу руку потрапила лікар «Челсі» Єва Карнейро, яку вболівальники «аристократів» просто обожнюють.
Проштрафилася Єва тим, що в матчі першого туру проти «Суонсі Сіті» вибігла надавати допомогу травмованому Едену Азару. Після того як медики вивели його за межі поля, у складі «Челсі» залишилося тільки дев’ятеро гравців, і за рахунку 2:2 команда вже не змогла вибороти перемогу. Розлючений Моуріньйо відсторонив Карнейро від роботи, хоча вона всього лише виконувала свій лікарський обов’язок.
Ображена дівчина з цим не змирилася і подала на тренера скаргу, яку на своєму наступному засіданні планує розглянути ФІФА.
Оскільки 35-річна Єва — справжня зірка «Челсі», конфлікт одразу опинився в центрі уваги преси. Таблоїди швидко знайшли колишнього бойфренда Карнейро, який розпатякав, що лікарка нібито переспала з одним із футболістів клубу. Хоча з огляду на те, якими очима проводжають її гравці, воно й не дивно.
А Карнейро тим часом планує подати на Моуріньйо в суд. Проте за його керівництва в «Челсі» вона, швидше за все, більше не працюватиме.
22 липня. Із 15-ї години 9-й місячний день. Його енергетика вкрай важка і небезпечна ілюзіями, оманами й обманами Можливі безпричинні тривоги та страхи. >>
— В ніч повного місяця треба показати йому монетку і сказати: «Місяць-молодець, наповни гаманець!». >>
Мундіаль відгримів! І його трибуни, як завжди, були заповнені зірковими фанатами і фанатками з усіх кінців світу. >>
На три дні до Парку історії Землі, що біля села Підгір’я Богородчанської громади, з’їхались рокери з різних куточків України — фанати як рок-музики, так і мотоциклів. >>
15 липня. 2-й місячний день. Сьогодні добре починати реалізовувати плани. >>
Ну от як навчити дітей чомусь доброму? Якщо Тарзан ходить голий. >>