Глобальний геополітичний тухес. Європа готується стати другим фронтом
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Президент Петро Порошенко підписав указ про склад Конституційної комісії, яка напрацює проект нового Основного закону. До КК увійшли 72 особи, з них 13 — експерти від міжнародних організацій. Очолює Комісію Голова Верховної Ради Володимир Гройсман. Серед членів — колишні президенти Віктор Ющенко, Леонід Кучма і Леонід Кравчук, екс-Прем’єр Юлія Тимошенко, а також Сергій Головатий, Рефат Чубаров та ін.
* * *
Наказом Генерального прокурора Віктора Шокіна Олексія Баганця звільнено з посади заступника Генпрокурора, а Ігоря Щербину — з посади начальника Головного слідчого управління ГПУ.
Президент Петро Порошенко переконаний, що економічне зростання в державі відновиться наступного року. Про це він сказав у Чернігівській облдержадміністрації, представляючи нового «губернатора» Валерія Куліча — бізнесмена й народного депутата від БПП.
Студенти вищих навчальних закладів не будуть мобілізовані на строкову службу до Збройних сил України — про це Порошенко повідомив на зустрічі в Чернігівському національному педуніверситеті.
Депутати Херсонської міської ради на сесії визнали Російську Федерацію державою-агресором.
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр закидає своєму політичному опоненту - прем’єр-міністру Віктору Орбану запрошення до країни російських військових розвідників. >>
Топові світові гравці вирішили ще глибше занурити людство у стан хаосу. >>
Поки світ нервово вдивляється в карту Ормузької протоки й рахує, скільки доларів додасться до ціни Brent, для України питання звучить інакше: скільки шахедів не долетить до наших міст. >>
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>