Смілянину Олександру Прилуцькому пересадили серце від донора з Умані
На Черкащині житель міста Сміла Олександр Прилуцький 14 років поспіль боровся за своє здоров’я та життя. >>
Цього року відома у світі Київська гомеопатична школа відзначає 80-річчя. До цієї дати лікар-гомеопат із тридцятирічним стажем Антон Попов — онук засновника школи Дем’яна Попова і син заслуженого лікаря України Тетяни Попової — написав книгу «У медичному задзеркаллі» (Пригоди лікаря-гомеопата), яку складають 43 новели-спогади.
«У дитинстві саморобні дверцята з матовим склом та дерев’яною ручкою-ґудзиком ховали неабиякий скарб — гомеопатичну аптечку. Розчиняти їх дозволялося лише мамі», — пригадує автор.
Дем’ян Попов за життя прийняв понад мільйон пацієнтів і був єдиним гомеопатом Радянського Союзу, що отримав орден Трудового червоного прапора. Це при тому, що в СРСР цей напрям лікування зазнавав тиску: забороняли створювати гомеопатичні товариства, друкувати будь-яку літературу, використовувати гомеопатичні ліки.
«Кожне оповідання — це випадки з практики, пов’язані з конкретними життєвими історіями. Ще одним «героєм» цих оповідань є гомеопатичні ліки. У нас, на жаль, гомеопатію досі використовують на 2-3 відсотки від її можливостей. А це не просто наука — це світогляд і філософія. Вона навіть інколи може підправити людську долю та вплинути на пошук призначення в житті. Адже лише здорова людина здатна приймати правильні рішення», — вважає автор.
Завдяки новій книзі читачі дізнаються, що гомеопатією користувалися багато відомих людей: природодослідник Чарльз Дарвін, письменник Чарльз Діккенс, поет Йоганн Гете, засновник знаменитої династії мільярдерів Джон Рокфеллер, італійський віртуоз скрипки Ніколо Паганіні.
Книга видана Українською академією друкарства у Львові. Вона є другою в Україні серед науково-популярних видань про гомеопатію, що побачила світ українською мовою. Першою були «Нариси про гомеопатію» Тетяни Попової, які вийшли ще у минулому столітті.
На Черкащині житель міста Сміла Олександр Прилуцький 14 років поспіль боровся за своє здоров’я та життя. >>
У ранньому середньому віці (30-40 років) проблеми з якістю сну, як-от труднощі із засинанням або часті пробудження, можуть прискорити процес старіння мозку. >>
Дослідження дає підказки, коли і чому вони кусаються. Імовірно, вони можуть розрізняти смаки — деякі з них впливають на апетит і біологічні процеси комах. Кусати людей комарів змушує поєднання солей з людського поту та амінокислот на шкірі. >>
В Україні все ще триває важка кровопролитна війна, й уже достатньо довгий час для того, щоб можна було однозначно сказати, що це боротьба з ворогом українського народу за власне виживання й існування як нації. >>
Технологію, за допомогою якої можна оперативно створити зовнішні фіксатори кінцівок навіть із обмеженими ресурсами та навичками, розробили британські дослідники в Лондонському коледжі >>
У навколишньому середовищі за допомогою штучного інтелекту вчені знайшли 70 тисяч невідомих вірусів. >>