«Пакунок пораненого» цьогоріч почнуть отримували військові – генерал Мельник
У 2025 році військовослужбовцям почнуть видавати "Пакунок пораненого". >>
Горіхи не просто тамують голод — вони надзвичайно корисні для здоров’я. (з сайта liveinternet.ru.)
Інститут харчових технологій США, що в Чикаго, оприлюднив у жовтневому номері журналу Food Technology результати досліджень про те, які поживні речовини і продукти допоможуть приборкати надмірний апетит і надовго зберегти відчуття ситості.
Насамперед учені рекомендують звернути увагу на білки. Згідно з дослідженням, щоденне споживання продуктів із високим вмістом білка допомагає контролювати апетит, відчувати ситість і уникнути зайвих вечірніх «перекусів». Відчуттю «повного шлунка» сприяють молочна сироватка, соя, горох, яєчний білок. Добре споживати їх на підвечірок (полудень).
Бажання перекусити зменшується і при вживанні продуктів iз цільного зерна і волокон — таких як цільнозерновий хліб, вівсяна каша. Вчені рекомендують також вживати на сніданок яйця, це допомагає зменшити відчуття голоду в перервах між прийомами їжі.
Корисні приборкувачі голоду — «здорові жири», які містяться в горіхах, зокрема в мигдалі. Ті, хто щодня з’їдає 40 грамів смаженого мигдалю, справляються з відчуттям голоду, не набираючи зайвих кілограмiв.
Є у списку рекомендацій від американських учених і бобові: горох, квасоля, сочевиця за рахунок насиченості білком і низького вмісту жиру забезпечують відчуття ситості. Дослідники нагадують і про екстракт шафрану, який позитивно впливає на настрій, зменшує бажання перекусити, пов’язане зі звичкою або стресом.
У 2025 році військовослужбовцям почнуть видавати "Пакунок пораненого". >>
У Міністерство охорони здоровʼя правоохоронці передали понад 2 тисячі справ про сумнівну інвалідність, яку раніше встановили висновком МСЕК, і щодо 188 осіб інвалідність була скасована. >>
Кабмін підтримав зміни, які розширюють можливості для українських військових отримати високофункціональні протези. >>
На початку грудня на Київщині в Миронівській громаді запрацювали мобільні аптечні пункти. >>
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>