22.08.2014

Теніс

Відкритий чемпіонат США. Кваліфікація. Перший раунд. Жінки. Козлова (Україна) — Мінелла (Люксембург) — 4:6, 6:3, 6:1, Заневська (Україна) — Виноградова (Росія) — 3:6, 6:1, 7:5, Дюке-Маріньйо (Колумбія) — Л. Кіченок (Україна) — 2:6, 6:1, 6:3.

Чоловіки. Марченко (Україна) — Соуза (Бразилія) — 6:4, 6:4

Олімпізм

На відміну від української дорослої збірної з плавання, яка на чемпіонаті Європи з водних видів спорту наразі здобула лише одну нагороду, наші юні «амфібії» розжилися вже трьома олімпійськими нагородами на Іграх у Нанкіні. Це рівно половина від усього медального ужинку вітчизняних юних олімпійців, який вони мали за підсумками п’ятого змагального дня. Власне для Михайла Романчука з Рівненщини вигране вчора «срібло» на дистанції 800 м стало вже другим здобутком після перемоги на 400-метрівці. Нагадаємо, що позавчора бронзовою призеркою Юнацької олімпіади стала наша брасистка Анастасія Малявіна. А ще одну нагороду до «синьо-жовтої» скарбнички вчора поклала тернопільська важкоатлетка Софія Зінченко, яка «назбирала» третю суму кілограмів у категорії до 63 кг.