«Артмедіа Петржалка» (Словаччина) — «Дніпро» (Дніпропетровськ, Україна) — 0:3

Суддя: Дурос (Греція)

«Артмедіа»: Чобей, Новак (Козак, 59), Хеллебранд (Дюріца, 72), Шебо, Котула (Шолтіс, 77), Суханек, Микулич, Крейчі, Борбелі, Фодрек, Майскнер

«Дніпро»: Медін, Єзерський, Шелаєв, Костишин, Радченко, Матюхін, Русол, Михайленко, Семочко, Назаренко (Мелащенко, 83), Ротань (Кравченко, 90)

Голи: Семочко, 62; Назаренко, 78; Михайленко, 89

Словацька команда «Артмедіа», що стала суперником «Дніпра» у другому кваліфікаційному раунді Кубка УЄФА, до гри цілком підпадала під визначення «темна конячка». Трохи знайомими були хіба троє гравців братиславського клубу, які нещодавно грали проти українських ровесників у складі молодіжної збірної Словаччини. Тому дніпряни поставилися до суперника з усією серйозністю. Самі ж господарі стосовно гостей особливих ілюзій не мали. Зокрема, головний тренер «Артмедіа» Владимир Вайс (той самий, який так і не зміг перейти до київського «Динамо» наприкінці 1980-х) заявив журналістам, що був би радий навіть рахунку 1:0. Тим часом братиславські спортивні газети були налаштовані дещо легковажно, подаючи перед матчем матеріали з назвами на кшталт «Українці у «Форумі», а чи у формі?» (так було обіграно назву готелю, де зупинилися наші футболісти).

Труднощів суперникам додала нестерпна спека, що встановилася останніми днями в словацькій столиці. Мабуть, на неї можна почасти списати млявий перший тайм. Обидві команди за 45 хвилин так і не створили жодного моменту, який можна було б назвати реальним для взяття воріт. Хоча українці й діяли активніше, до очевидної переваги не дійшло. Єдиний більш-менш серйозний шанс змарнував Костишин, який пробив поруч зі стійкою воріт Чобея. Саме Костишин уже традиційно діяв на вістрі атак «Дніпра», за найменшої нагоди його підтримували Ротань та Назаренко. Середину поля контролювали Михайленко, Семочко та Шелаєв. Відчувалася відсутність травмованого Рикуна.

Початок другого тайму позначився активізацією гостей. З правого флангу на небезпечну відстань до воріт проривається Семочко, однак завершальний удар у нього не виходить. Поруч зі штангою пробиває зі штрафного Михайленко.

Рахунок було відкрито на 62-й хвилині після помилки голкіпера господарів Чобея, який, вийшовши на перехоплення м'яча за межі штрафного майданчика, відбив плямистого прямо на Семочка. Дмитро, не вагаючись, метрів із тридцяти пробив у порожні ворота.

Після пропущеного м'яча господарі спробували піти ва-банк. Однак дніпряни цим уміло скористалися, повністю заволодівши ініціативою. Стало очевидним, що другий гол у ворота «Артмедіа» — справа часу. Небезпечні моменти біля воріт господарів посипалися мов із рогу достатку. Активний Назаренко почергово створює зручні нагоди для Ротаня та Михайленка, потім сам Сергій розстрілює голкіпера буквально з двох метрів, однак той якимось дивом спромігся перевести м'яча на кутовий. Другий гол дніпрян став наслідком комбінаційних дій: Костишин із тим самим Назаренком розіграли стінку, і Сергій, вийшовши віч-на-віч із Чобеєм, сильно пробив під перекладину.

Після цього гостроти біля воріт господарів стало ще більше — пожвавив гру Олександр Мелащенко, який вийшов на заміну, зайнявши звичне місце на вістрі атаки. Господарі перед натиском гостей просто розгубилися, а дніпропетровці навіть не збиралися грати на утримання рахунку. Навпаки, під кінець матчу буквально притисли словаків до їхнiх  воріт. Капітан «Дніпра» Дмитро Михайленко в «ендшпілі» добив м'яча у ворота метрів із п'яти.

Так «Дніпро» уперше в історії своїх виступів у єврокубках переміг із великим рахунком на виїзді. Гріх було не декласувати суперника, який за 90 хвилин жодного (!) разу не поцілив у площину воріт Медіна. Наставник «Артмедіа» Владимир Вайс на післяматчевій прес-конференції назвав «Дніпро» набагато сильнішим колективом, аніж його команда. А ось тренер українців Євген Кучеревський закликав не вважати цей двобій завершеним, пообіцявши журналістам відповісти на всі питання після повторної зустрічі. На що хтось із представників мас-медіа зреагував дотепно: «Тоді вже питань не буде».