ПРИКОЛИ про злочинців у жіночому вбранні
— Нерозумно створювати запаси продуктів, я завжди запасаюся тільки горілкою!
— Чому ? >>
«Професійне» жебрацтво — дуже прибутковий бізнес. Зазвичай левову частку доходів у таких жебраків відбирають «наглядачі», проте трапляються й винятки з цього правила.
У місті Джидда на заході Саудівської Аравії стару Аїшу знав кожен. Понад півстоліття вбрана у дрантя жінка тремтячою рукою просила милостиню біля центрального ринку. А коли днями старенька померла, з’ясувалося, що пожертвуваних їй копійок сторічна бабуся назбирала більше мільйона доларів. Окрім того, їй належали чотири будинки в центрі міста, колекція коштовностей та золотих монет. Проте всім цим пані Аїша не користувалася, а й далі збирала «на чорний день», тулячись у якомусь кутку. У будинки вона пустила жити бідняків, не беручи з них ні копійки орендної плати.
Після смерті жебрачки–мільйонерки все її майно перейде державі. А отже, сім’ї, які досі навіть не знали, хто їхній щедрий благодійник, залишаться без даху над головою.
— Нерозумно створювати запаси продуктів, я завжди запасаюся тільки горілкою!
— Чому ? >>
На прем’єрному вечорі брати Ліам та Кріс Хемсворти з’явилися у гармонійному вбранні, обравши образи в теплій коричневій гамі. >>
На фото, опублікованих зіркою, видно кардинальну зміну іміджу: Бейонсе постала з акуратним каре. >>
Над крижаними просторами Антарктиди 17 лютого пройде рідкісне та вражаюче кільцеподібне сонячне затемнення, яке часто називають «вогняним кільцем». >>
В один ряд стануть відразу шість планет - наприкінці лютого в нічному небі можна буде побачити рідкісне явище. >>
Всесвітньовідомий американський епатажний мільярдеррдер Ілон Маск, заявив співробітникам своєї компанії xAI, що їй потрібен завод на Місяці для створення супутників зі штучним інтелектом і гігантська катапульта для запуску їх у космос. >>