У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Каліфорнійська компанія Genetic Savings & Clone ліцензувала новий, поліпшений, варіант клонування і продемонструвала його результат — двох кошенят-клонів. Звуть семитижневих «дівчаток» Табулі і Баба Гануш, вони є клонами однорічної бенгальської кішки Таїні, яка мешкає в родині керівника компанії Лу Готорна.
Новий процес, названий «передача хроматину», набагато повніше передає генетичний матеріал від клітини донора до яйцеклітини, що має вирости в клон. Цей вид клонування приводить до більш ніж 8-відсоткової норми успіху, тоді як при попередніх способах, які використовували при клонуванні тварин, до народження живого клона приводили менш як 5 відсотків спроб.
Компанія Genetic Savings & Clone є лідером у клонуванні домашніх тварин, повідомляє сайт «Мембрана». Поки, щоправда, «комерційного» клонування фірма так і не провела, обмежившись лише експериментами, але вже в цьому році сервіс має почати реально працювати. «Всього» за 50 тисяч доларів власники кицьок матимуть ілюзію, що в них з’явилася друга «точнісінько така» домашня улюблениця, можливо, створена навіть замість щойно померлої (якщо відразу віднести загиблу тварину у фірму). Клієнти вже підтягуються, і «контора» Готорна вже цієї осені планує опанувати також клонування собак.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>