Нумі і семеро сестер

31.10.2013
Нумі і семеро сестер

Актриса Нумі Рапас, до якої всесвітня слава прийшла після ролі Лісбет Саландер у шведській екранізації трилогії Стіга Ларсона про «Дівчину з татуюванням дракона», відтоді на брак ролей не скаржиться. Хоча на такі подвиги, як заради перевтілення в Лісбет, миловидній шведці доводиться йти нечасто — аби схуднути до «анорексичного» стану, Нумі впродовж восьми місяців сиділа на жорсткій дієті й постійно тренувалася. Як згодом зізнавалася дівчина, вона дуже боялася, що на роль Саландер її не візьмуть, бо «надто жіночна».

Тоді акторський талант допоміг Нумі впоратися із завданням, і режисери переконалися, що їй до снаги будь–які перевтілення. Тож, мабуть, навряд чи варто дивуватися, що в наступному своєму проекті 33–річна кінозірка замінить… чоловіка.

Саме для актора чоловічої статі були написані сім головних ролей у сценарії «Що сталося з понеділком?». Проте норвезький режисер Томмі Віркола («Мисливці на відьом»), взявшись екранізувати текст Макса Боткіна, вирішив запросити у фільм Нумі Рапас, якій належить зіграти всіх сімох головних персонажів.

Дія фільму відбувається в перезаселеному світі, де ухвалено закон про заборону мати більш ніж одну дитину в сім’ї (як у сучасному Китаї). Героїні — семеро сестер, які намагаються вижити в цьому дивному світі, не видавши себе.

До речі, справжнє ім’я актриси — Хільда Нумі Норен. Псевдонім Рапас (у перекладі з французької, яку Нумі знає досконало, — «хижий птах») вони у 2001 році взяли разом із колишнім чоловіком, Олою Нореллом, бо Хільді не подобалося жодне з їхніх прізвищ. З Олою Рапасом вона два роки тому розійшлася, а спільне прізвище, яке носить і їхній десятирічний син Лев, залишилося.