У Києві прооперували оленя, який постраждав від ракетного обстрілу
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Стрибки з лонжею — один із найпопулярніших способів полоскотати собі нерви: не так страшно, як стрибок із парашутом, набагато дешевше, ніж похід на Еверест, а адреналіну при цьому виділяється не менше. І хоча розвагу «банджі–джампінг» зараз пропонують майже повсюдно, наважитися на стрибок із гумовою линвою, прив’язаною до ніг, здатен далеко не кожен. Тож рекорд, встановлений австралійцем Джеєм Феніксом, не може не викликати поваги.
Як повідомляє телеканал «Скай ньюз», відважний австралієць стрибнув із лонжею 150 разів упродовж 21 години! Попередній рекордсмен у 2011 році спромігся «лише» на 105 стрибків, щоправда, менш ніж за 8 годин.
Фенікс стрибав із платформи будівельного крана, розташованої на 40–метровій висоті. Коли о пів на четверту ранку рекордсмен нарешті вирішив припинити стрибати, вся команда, яка забезпечувала встановлення рекорду, зітхнула з полегшенням. «На той час ми вже страшенно стомилися й замерзли, тож не дивно, що мої люди почали потроху з’їжджати з глузду», — заявив спортсмен.
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Зима близько, і багато безпритульних хвостатих знову змушені пристосовуватися до холоду, постійної вологості, мжички та темряви. >>
Двоє старих лаються:
— Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник! >>
У нейрофізіології стався прорив — ученим вдалося розробити метод боротьби із залежностями за допомогою ультразвуку. >>
Кеті Перрі та її колишній — Орландо Блум — домовилися про купівлю особняка ветерана за 15 мільйонів доларів. >>
В Італії 57-річний чоловік видавав себе за власну померлу матір, щоб отримувати її пенсію. >>