«Континент» притулиться на іншому континенті?

«Континент» притулиться на іншому континенті?

Сергій Шолох, директор закритого владою 3 березня радіо «Континент», на якому вели мовлення Бі-Бі-Сі, «Німецька хвиля», «Свобода», «Голос Америки» та інші західні «голоси», отримав політичний притулок у США, повідомила «Українська правда» . «УП» посилається на свої джерела в американській столиці і вказує, що Шолох, напевно, обере місцем проживання Вашингтон. За деякими даними, він також збирається переїхати у США разом з родиною (Шолох має дружину і трьох доньок). Утiм учора Сергiй Шолох сповiстив «УМ», що саме полiтичного притулку в США вiн не просив.

Кінах на чатах

Кінах на чатах

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У п'ятницю, 30 липня, о 15.00 на сайті «Телекритика» за адресою http://www.telekritika.kiev.ua/chat розпочнеться діалог користувачів інтернету з Анатолієм Кінахом.

Бандитський «наїзд»

Бандитський «наїзд»

Керівник Зіньківського районного штабу блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» Олексій Карпенко — досить відома у цьому «кутку» Полтавщини людина. Cвого часу вiн був і директором школи, і його заступником, учителював, на пенсію за вислугою років вийшов зовсім недавно. А ще — на громадських засадах створив інформаційно-консультативний центр захисту прав людини. Допомагав і продовжує допомагати землякам у скруті. Тож брутальний розбійницький «наїзд» на помешкання авторитетного правозахисника в селі Комсомольське неабияк схвилював мешканців району.

Ліві домовляються про чистоту між собою,

Ліві домовляються про чистоту між собою,

Зі спільною заявою «За чесні вибори! Не дамо сфальсифікувати волевиявлення громадян України!» звернулися до народу кандидати на пост Президента Олександр Мороз і Петро Симоненко. Як повідомляє прес-служба лідера Соцпартії, сенс заяви зводиться до угоди між двома лівими висуванцями: «Зважаючи на те, що результати президентських виборів матимуть вирішальне значення для подальшого розвитку України, усвідомлюючи існуючу загрозу фальсифікації результатів виборів та передбачаючи, що нинішня корумпована влада зробить усе, щоб зберегти своє становище та утримати в руках важелі впливу на економіку, політичне і суспільне життя, лідери СПУ та КПУ домовились про наступне:

Євроочі біля наших урн

Євроочі біля наших урн

П’ять чи сiм депутатів нового Європарламенту разом зі своїми помічниками мають намір і охоту приїхати спостерігачами на президентські вибори в Україні. Про це «УМ» повідомив у Брюсселі член Міжпарламентського комітету Україна-ЄС Тімотей Боден. Пан Боден каже, що спостерігачі від Європарламенту діятимуть спільно зі спостерігачами від ОБСЄ та Ради Європи і координуватимуть свої дії з ними. Тімотей Боден погоджується, що на нинішні вибори бажано відрядити якомога більше спостерігачів. Але ця справа винятково добровільна. Видно, таких, як він (а Боден був спостерігачем на українських парламентських виборах позаминулого року, на парламентських виборах у Грузії минулої осені), в Європарламенті небагато. Можливо, охочих додасться ближче до кінця літа, коли буде остаточно сформовано склад Міжпарламентського комітету, а також обрано його голову.

«Время» фальшивої «правди»

«Время» фальшивої «правди»

До Комісії з журналістської етики, очолюваної Володимиром Мостовим, надійшла заява Петра Вольвача, який вважає, що останнім часом у низці засобів масової інформації Криму почастішали публікації, що можуть стати причиною розпалювання релігійної і міжнаціональної ворожнечі між жителями півострова , і просить дати оцінку публікаціям газет «Крымская правда» та «Крымское время» на предмет їхньої відповідності професійній журналістській етиці. Комісія, складена з авторитетних столичних та регіональних медійників, вивчила газетні матеріали з заголовками на кшталт «Меджлисовцев — к ответу!», «Сохраняйте бдительность, славяне!», вислухала думки редакторів «КП — Михайла Бахарєва — та «КВ» — Лариси Кондратенко — і констатувала, що їхні газети систематично порушують Етичний кодекс українського журналіста. За оцінкою КЖЕ, більшість публікацій «Крымской правды» з міжетнічних питань не відзначаються толерантністю, а іноді межують з прямим закликом до протистояння. Крім іншого, без належних коментарів «Крымская правда» подала результати опитування такого собі соціолога Хрієнка, які нібито підтверджують схвалення кримською молоддю акту депортації 1944 року. Хоча, відзначають експерти КЖЕ, як відомо, депортацію на державному рівні визнали злочином ще за часів СРСР і саме порушення питань про її «схвалення» є щонайменше некоректним.

ВИБАЧЕННЯ

ВИБАЧЕННЯ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики